نظارت  از مراکز و مجموعه تصمیم گیری شروع شود

قزوین- مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکردو پاسخگویی به شکایات وزارت جهاد کشاورزی گفت : نظارت  برعملکرد باید از اولین  مراکز و مجموعه تصمیم گیری شروع شود.

به گزارش  خبرنگار مهر، علی اصغر محمدی ظهر سه شنبه در جلسه شورای هماهنگی مدیران سازمان جهادکشاورزی قزوین که با حضور فاطمه خمسه رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین، حجت الاسلام بهادری مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه و معاونین و مدیران  این سازمان برگزار شد اظهار کرد: برای اینکه عملکرد مثبتی داشته باشیم باید نظارت ها  را از مراکز جهاد کشاورزی آغاز کرد.

وی افزود: اگر این کار محقق شد قطعا در نهادینه کردن سلامت در دستگاه توفیق خواهیم داشت.

مدیر کل بازرسی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه در جهاد کشاورزی باید موضوع نظارت بسیار جدی  گرفته شودگفت: اگر دستگاه نظارتی درون سازمانی منفعل شوند، دستگاههای نظارت برون سازمانی فعال خواهند شد.

محمدی افزود : با نظارت درون و برون سازمانی می توان  به مدیران  و کارکنان خدمتگزار و دلسوز  کمک  کرد.

مدیر کل بازرسی، ارزیابی عملکردو پاسخگویی به شکایات وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه امروزه  بخش کشاورزی در اقتصاد مقاومتی بخش پیشرو است گفت : کشاورزی یکی از بخش های مهمی است که در تحریم های ظالمانه دشمن تاثیر کمتری  بر روی آن داشته   است.

محمدی تاکیدکرد : باید از تک تک سربازان و خدمتگزاران بخش کشاورزی در پیشبرد اهداف توسعه ای و امنیت غذایی کشور قدردانی کرد.

وی اضافه کرد : براساس گزارشات دریافت شده طی دوسال گذشته  توفیقات خوبی در در بخش کشاورزی استان قزوین حاضل شده است.

 به گفته وی امروز بسیاری از توفیقات ما در بخش کشاورزی حاصل تلاش و زحمات کشاورزان زحمتکش است.

مدیر کل بازرسی، ارزیابی عملکردو پاسخگویی به شکایات وزارت جهاد کشاورزی بر لزوم اهمیت کشاورزی مدرن و استفاده از امکانات و تجهیزات نوین در تولیدو توسعه بخش تاکید کرد.

وی افزود : نیروی انسانی  بستر توسعه محسوب می شود و در کشورهایی که از نیروی انسانی بنحو شایسته و کارآمد بهره گرفته اند موفق تر هستند.

محمدی تاکیدکرد : امروزه  اغلب بهره برداران و کشاورزان دغدغه تامین و تولید محصولات کشاورزی را دارند  و باید تلاش کرد در این جهت از آنان حمایت و پشتیبانی شود.

وی افزود : وزارت جهاد کشاورزی از یک روحیه جهادی الهام گرفته و باید در سلامت نظام اداری پیشرو باشد.

محمدی افزود : برای ایجاد سلامت باید نظارت ها رو از مراکز جهاد کشاورزی شروع کرد و از دورترین و اولین نقطه تصمیم گیری حرکت کرد.

وی اظهار داشت : نظارت کارامد و موثر باعث جلب  اعتماد عمومی افراد جامعه می شود و اگر اعتماد عمومی جلب شود می توان واقیت های جامعه را دید  .

محمدی با تاکید بر اینکه؛ خدمت کردن به بهره برداران بخش کشاورزی عین عبادت است افزود : وجود جهاد کشاورزی با حضور بهره برداران معنا پیدا می کند و باید در این راستا در حل مشکل انان تلاش کرد.

کد خبر 4740874

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 15 =