اختتامیه‌ دومین دوره‌ جشنواره‌ ملی «کتاب مجازی» در هفته کتاب

آیین اختتامیه‌ دومین دوره‌ جشنواره ملی کتاب مجازی با عنوان «صفحه خیال» چهارشنبه (۲۹ آبان) از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱:۳۰ همزمان با هفتمین روز هفته کتاب در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از ستاد خبری بیست و هفتمین هفته‌ کتاب جمهوری اسلامی، آیین اختتامیه‌ دومین دوره جشنواره ملی «کتاب مجازی» با محورهای اقتصاد کتاب مجازی با تاکید بر کسب و کارهای نوپا، فرهنگ کتاب مجازی و کنشگران فرهنگی، فناوری‌های نوین و صنایع خلاق، پژوهش کتاب مجازی، بخش ویژه‌ی مردمی (مهارتی)، روایتگری دیجیتال کتاب (storytelling) و تصویرگری کتاب مجازی (cover art)  چهارشنبه (۲۹ آبان) از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱:۳۰ همزمان با هفتمین روز هفته کتاب در سالن شهید مطهری دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

دومین دوره‌ جشنواره‌ی ملی «کتاب مجازی» با عنوان جشنواره‌ «صفحه خیال»، با رویکردی جدید و با نگاهی جامع به تمامی حوزه‌ها و مسائل پیرامون کتاب در فضای مجازی در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی، فناوری و مردمی خواهد پرداخت تا بتواند زیربنای تحولی عظیم را در این حوزه فراهم نماید که در سال‌های آینده منشأ تأثیرات گران‌بهایی در جامعه‌ ایرانی خواهد بود.

بیست و هفتمین دوره هفته‌ کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از تاریخ ۲۳  آبان ماه در سراسر کشور آغاز شده است و تا ۳۰ آبان ماه ادامه دارد.

کد خبر 4773578

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 0 =