شناسایی ۲۸ هزار و ۵۰۰ حامی طرح اکرام ایتام و محسنین در همدان

همدان -معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد همدان گفت: طی ۷ ماهه امسال ۲۸ هزار و ۵۰۰ حامی طرح اکرام ایتام و محسنین ۱۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به فرزندان معنوی تحت حمایت اهدا کرده اند.

غلامرضا صیاد زاده در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: طی ۷ ماهه امسال ۲۸ هزار و ۵۰۰ حامی طرح اکرام ایتام و محسنین ۱۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به فرزندان معنوی تحت حمایت اهدا کردند.

وی با بیان اینکه حامیان می‌توانند از طریق تمامی خودپردازها و درگاه‌های پرداخت عضو شتاب به‌صورت کارت به کارت کمک‌های نقدی خود را به فرزندان معنوی تحت حمایت اهدا کنند، گفت: در حال حاضر بیش از ۲۸ هزار و ۵۰۰ حامی نیک‌اندیش از ایتام و فرزندان مشمول طرح محسنین در استان همدان حمایت می‌کنند.

صیاد زاده بابیان اینکه ۶ هزار و ۸۰۵ یتیم و فرزند محسنین از حمایت این پدران معنوی بهره‌مند می‌شوند، عنوان کرد: این حامیان ماهانه حداقل ۵۰ هزار تومان به فرزندان تحت حمایت خود پرداخت می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه طی سال های گذشته حامیان کمک‌های خود را تنها از طریق دو بانک عامل و با دارا بودن کد شناسه اختصاصی واریز می‌کردند، گفت: در حال حاضر تمامی درگاه‌های پرداخت عضو شتاب برای اهدای کمک‌های نقدی به فرزندان معنوی فعال است و حامیان می‌توانند از طریق این درگاه‌ها به‌صورت کارت به کارت و یا با مراجعه به سایت کمیته امداد کمک‌های خود را به فرزندان تحت حمایت اعطا کنند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان با تأکید بر اینکه تمامی کمک‌های حامیان نیک‌اندیش مستقیم به دست ایتام و فرزندان محسنین می‌رسد، بیان کرد: طی هفت‌ماهه امسال حامیان بیش از ۱۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان به فرزندان معنوی تحت حمایت اهدا کرده‌اند.

کد خبر 4773768

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 9 =