تصویب سیاست ترغیب بازنشستگی و بازخرید کردن کارکنان شهرداری

شیراز-در یکصد و سیزدهمین جلسه علنی شورای شهر شیراز لایحه ترغیب و تشویق بازنشستگی و بازخرید کارکنان شهرداری شیراز تصویب شد.

به گزارش خبرنگار مهر، لایحه شهرداری شیراز در خصوص آیین‌نامه اجرایی یکی از بندهای تکالیف بودجه ۹۷ شهرداری شیرا در شورای اسلامی شهر شیراز مطرح شد و بر اساس آن آیین نامه اعمال سیاست‌های تشویقی و ترغیب کارکنان به بازنشستگی و بازخرید در ۶ ماده و ۲ تبصره تصویب شد.

در این جلسه همچنین بعد از کش و قوس فراوان آیین‌نامه دکل‌ها، آنتن‌ها و ایستگاه‌های مخابراتی در سطح شهر شیراز، به تصویب شورای اسلامی شهر رسید.

این مصوبه پس از ایراد فرمانداری به یک مصوبه شورا در خصوص دکل‌ها، آنتن‌ها و ایستگاه‌های مخابراتی مورد بررسی قرار گرفت و پس از اصلاح و تکمیل، آیین‌نامه دکل‌ها، آنتن‌ها و ایستگاه‌های مخابراتی در شهر شیراز شامل یک مقدمه، ۱۴ ماده و ۲۰ تبصره به تصویب شورای شهر رسید.

مصوبه بعدی که مورد تصویب قرار گرفت در خصوص مصوبات کمیسیون نامگذاری شورا بود که اعضا با استناد به قوانین مربوط به اختیارات شورای شهر، بر مصوبه پیشین خود اصرار کردند.

در ادامه پیشنهاد بازنگری شهرداری شیراز در خصوص طرح کمیسیون شهرسازی و معماری شورا با موضوع ساماندهی باغات قصردشت شیراز در سطح راهبردی نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت که این طرح به منظور بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق شورای شهر ارسال شد.

دو ایراد فرمانداری شهرستان شیراز در خصوص مصوبه مربوط به عوارض صدور پروانه نصب دکل‌ها، آنتن‌ها و ایستگاه‌های مخابراتی در شهر شیراز نیز در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت که با اصلاح مدت زمان اعتبار پروانه صادره از سوی شهرداری از دو به سه سال موافقت شد؛ بنابراین عوارض تمدید پروانه برای یک دوره سه ساله ٥٠ میلیون ریال خواهد بود.

کد خبر 4795556

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 10 =