شهادت سردار سلیمانی در صحنه بین الملل جریان ساز خواهد شد

بیرجند-مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: به طور حتم شهادت سردار سلیمانی نه تنها در دایره جغرافیای ایران بلکه در صحنه بین الملل جریان ساز خواهد شد.

حجت‌الاسلام احمد رضایی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بر اساس سنت قطعی الهی بایستی هر جنبنده‌ای این عالم را ترک کند اما مهم این است که انسان چگونه از این عالم برود؟.

وی با اشاره به اینکه در طول تاریخ فرعون‌ها، نمرودها، یزیدها، شمرها و صدام‌ها بوده‌اند و امروز نیز ترامپ ها هستند، بیان کرد: اینها همواره در حال قتل، غارت و جنایت بودند و تمام اندیشه آنها مادی بوده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی ادامه داد: اما در مقابل این سپاهیان جهل و جبهه باطل جبهه حق نیز همواره در طول تاریخ بوده‌اند و این افراد همیشه حیات دارند.

رضایی با بیان اینکه برخی در راه خدا محو شدند و شهادت نصیب آنها شد، عنوان داشت: اما برخی هنوز در انتظار و استوار در مسیر خودشان هستند که شهید سردار سلیمانی از جمله این افراد بود و در نهایت به آرزوی خود رسید.

وی با بیان اینکه این فرصت به سردار سلیمانی داده شد تا بساط داعش را جمع کند، عنوان داشت: سوریه‌ای که سقوط کرده بود و سلیمانی و هم‌رزمانشان آن را نجات داد.

سردار سلیمانی یک جریان و یک تفکر بود

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه فاطمیه امسال نه برای سردار سلیمانی طوری دیگری است بلکه برای همه مردم جور دیگری خواهد شد، بیان داشت: چراکه سردار سلیمانی تنها یک شخص به تنهایی نبود بلکه یک تفکر و جریان بود.

رضایی اضافه کرد: به طور حتم شهادت سردار سلیمانی نه تنها در دایره جغرافیای ایران بلکه در صحنه بین‌الملل جریان ساز خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه شهید سردار سلیمانی انسانی موحد بود که بجز خدا به هیچ فکر نمی‌کرد، بیان کرد: این چیزی است که سبب شد سردار دل‌ها هم شود و دل‌ها را حتی با رفتن خود مدیریت می‌کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، ولایتمداری و دشمن شناس را شاخصه بارز این سردار شهید دانست و گفت: همه اندیشه ایشان این بود که اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود.

رضایی با تأکید بر اینکه اخلاق و غیرت سردار سلیمانی علوی بود و هیچ وقت نمی‌توانست تحمل کند که به ملت و گروهی از انسان‌ها ظلم می‌شود، افزود: سلیمانی مرد عمل بود و همیشه خودش از رزمنده‌ها جلوتر حرکت می‌کرد.

ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی ناشی از استیصال دشمن است

وی با بیان اینکه سردار سلیمانی مردم را قلبی دوست داشت و لذا می‌بینیم مردم در سوگ این سردار چکار می‌کنند، عنوان داشت: اینکه اینقدر جوان‌ها به سردار علاقه دارند بخاطر این است که سردار سلیمانی جان خود برای فدا شدن در راه جوانان کف دست گذاشته بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه امروز باید خود را در میدان جنگ احساس کنیم، بیان داشت: در این میدان هیچ گاه انسان آرامش ندارد و همیشه باید در صحنه و میدان باشیم.

رضایی با اشاره به اینکه اقدامات همه جانبه دشمن فرهنگی، میدانی، نظامی، سیاسی و اقتصادی است، افزود: امروز در این میدان جنگ همه جانبه همه زیرساخت‌ها و امکانات فراهم است اما باید تلاش بیشتر شود.

وی اضافه کرد: امروز دشمن حس کرده که در برابر ملت ایران باید زانو بزند و اینکه دست به ترور ناجوانمردانه می‌زند شک نکنید، مستأصل شده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه با همه دستاوردهایی که نظام داشته دشمن روی ناامیدی و ناکارآمد نشان دادن حکومت دینی خیلی کار می‌کند، تصریح کرد: ۶۰ درصد جامعه جوان‌هایی هستند که قبل از انقلاب را ندیده‌اند و لذا باید به جامعه امید دارد.

رضایی با اشاره به اینکه روز هفتم شهادت سردار سلیمانی با شهادت حضرت فاطمه (ص) همزمان خواهد بود، بیان داشت: هیئت‌های مذهبی باید از این فرصت استفاده کنند.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به اینکه روز چهلم درگذشت ایشان ۲۲ بهمن خواهد بود، امسال بهمنی متفاوت از هر سال خواهیم داشت.

کد خبر 4816228

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 3 =