تجدید بیعت نصف جهان با سردار دلها/ بوی باران؛ عطر شهادت

اصفهان – امروز نصف جهانی در اصفهان با سرباز اِرباً اِربای ولایت تجدید بیعت کرد؛ یک دنیا سوگ و یک جهان مقاومت در دل‌های مردمی جاری است که نقش سردار دلها را بر قلب خویش نقش کرده‌اند.

خبرگزاری مهر – گروه استان‌ها: «دوباره پلک دلم می‌پرد نشانه چیست نشان اینکه کسی می‌رسد به مهمانی!»، این روزها ایران اسلامی مهمان گرانقدری دارد، سرداری که دل‌های همه را از هر جناح و عقیده‌ای فتح کرده است، می‌آید اما این بار متفاوت‌تر از قبل به آغوش میهن بازمی‌گردد.

سرباز اِرباً اِربای ولایت، مدافع حرم اهل بیت حسین (ع) همچون مقتدایش ابوالفضل (ع) پاره تن می‌آید، نگاه مقتدر و با صلابتش گویی در قلب ایران هنوز جریان دارد.

شهید کاظمی امروز پس از ۱۴ سال فراغ یار دیرینش را در آغوش کشید و بی‌تابی‌های عارفانه هم رزمش را پایان بخشید.

مردم اصفهان امروز به دل میدانی آمده‌اند که که تاریخ انقلابی خود را از ۴۰ سال پیش آغاز کرد، میدانی که از آن زمان تاکنون گرچه همواره مملو از جمعیت انقلابی اصفهان بوده است اما این گونه و این همه دل عاشق کمتر به چشم دیده است، مرم اصفهان با یاد شهید کاظمی آمده‌اند تا برای تجدید بیعت با یار دیرین سردار شهیدشان با سردار دل‌ها تجدید بیعت کنند.

حماسه سرایی ملت ایران در سوگ سردار دل‌ها

سوگ انقلابی برای سردار دل‌ها، گویی ملت ایران را شاعر کرده است، وقتی از سردار حرف می‌زنند گویی حماسه سرایی می‌کنند.

فاطمه علیپور فرزند شهیدی است که خود به همراه فرزندش در راهپیمایی حضو دارد، وقتی از سردار حرف می‌زند؛ اشک سوگ چشم‌هایش را لبالب پر کرده است وقتی لب به سخن می‌گشاید و از احساس خود می‌گوید: از دیروز پس از اقوام بی شرمانه ترامپ جنایتکار تا به حال به این آیه قرآن می‌اندیشم که «إِنَّ أَوْهَنَ الْبُیُوتِ لَبَیْتُ الْعَنْکَبُوتِ»

ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگاه توست!

وی افزود: خطاب به ترامپ می‌خواهم بگویم که ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست، استکبار جهانی و ترامپ بی شرم بداند که خانه ظلم ناپایدار است و وعده الهی این است که زمین را انسان‌های شایسته به ارث می‌برند.

این شهروند اصفهانی ابراز داشت: هیچ گاه آرامش پرصلابت چشمان سردار از ذهنم نمی‌رود، خداوند خود شاهد است که هر گاه ناراحتی برایم پیش می‌آمد دیدن تصویر سردار در تلویزیون به قلب من آرامش می‌بخشید؛ نمی دانم جای انسان کاملی چون او را که مصداق آیه «اشداء علی الکفار رحماء بینهم» بود چگونه باید جبران کرد، مردی که فاتح دل‌های همه از هر قشر و عقیده‌ای بود.

وی تصریح کرد: سردار سلیمانی حاکم دل‌های ما بود؛ مردی که آن گونه مقتدرانه داعش را نابود کرد اما زمان وقوع بلایایی همچون سیل چقدر فروتنانه برای در آغوش کشیدن غم فرزندان این ملت حضور داشت، باور رفتن سردار برایمان سخت است اما امید ما به مقتدای سردار دل‌ها، حضرت آیت الله خامنه ای و وعده انتقام سخت رهبر معظم انقلاب است و امیدوارم چون سردار شهیدمان همواره گوش به فرمان ولایت باشیم.

ارباب بی سر آزادگان جهان تن پاره پاره سردار مدافع اهل بیتش را به آغوش کشید

مگر از مالک اشتر علی سخن گفتن آسان است؛ چگونه رفته است سرداری که کودکان سوری دستهای کوچکشان را به سمت حرم حضرت رقیه بالا می‌گرفتند تا برای سلامتیش دعا کنند و بانوان سوری به مقتدای بانوی صبر و ایستادگی نذر سلامتیش می‌کردند؛ سردار ما بی طاقت برای وصل الهی با دستهای شهادت بود مگرنه این ملت فدایی راه مقاومتش بود که سال‌ها فرزندان خود را به اشاره‌ای از او راهی کوی دفاع از حریم اهل بیت می‌کرد.

دیروز ارباب بی سر شیعیان تن پاره پاره سردار مدافع اهل بیتش را به آغوش کشید اما گویی نگاه همیشه پرصلابت سردار که همواره افقهای دور را می‌نگریست سال‌ها بود این صحنه تماشایی را به نظاره نشسته بود.

وعده انتقام سخت دل‌های بی قرار را آرام کرده است

مریم السادات سعیدی یکی دیگر از شهروندان اصفهانی است که به همراه فرزند هفت ساله اش برای شرکت در این مراسم حضور یافته است، وی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل سعود باید بدانند با این اقدام احمقانه همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند انتقام سختی پیش رو دارند و زمینه مرگ رژیم صهیونیستی زودتر از ۲۵ سال مهیا شد.

وی ادامه داد: ما از مسئولان انتظار داریم که همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند انتقام سختی از دشمنان به ویژه رقم زنندگان این جنایت بزرگ بگیرد و تنها با همین وعده دل‌های بی قرارمان را آرام کرده ایم.

بوی باران، عطر شهادت

از ساعتی قبل آسمان شهر اصفهان در زیرپای این مردم وفادار که برای تجدید بیعت با سردارشان بی قرارند عطر و بوی باران می‌پراکند، آری چشم‌های شهر اصفهان نیز همانند دیدگان این مردم بارانی است.

مردم اصفهان از بارانی که با اشک‌هایشان مخلوط می‌شود بی واسطه استقبال می‌کنند، شاید این باران پیامی از سوی سردار تازه آسمانی شده ما دارد؛ باز هم دارد مرحبا می‌گوید به مردمی که با سوگی مضاعف در دل آمده اند تا به حاج قاسم بگویند راه مقاومتی که بنیان نهاده است تا ابدیت و تا ظهور منتقم آل الله ادامه دارد.

گردشگری لبنانی که در میان مردم سوگوار اصفهان حضور دارد در ادامه از انگیزه حضورش در این مراسم می‌گوید: امروز تمام ایران اسلامی و منطقه مقاومت سوگوار است، انگار آسمان نیز سوگوار است که این گونه می گرید.

وی افزود: مردم لبنان حاج قاسم را مرد اسطوره‌ای تاریخ می‌دانند و تا ابد از راه وی حمایت خواهند کرد.

قلب‌های ما شکسته است اما هرگز از راه شهیدان باز نخواهیم گشت

می‌بینی حاج قاسم سلیمانی! سردار بدون مرز و جغرافیای ما! دل‌های سوگوار ما را تنها آرزوی شهادت تو و وعده انتقام سخت رهبر مسلمانان جهان مرهم است، پاهای ما با یاد راه مقاومتی که بنیان نهاده‌ای قوی و استوار است؛ قلب‌های ما شکسته است اما هرگز از راه شهیدان باز نخواهیم گشت؛ دست‌های ما را با دست زیبایت که به پیروی از مقتدایت حضرت عباس (ع) در راه دین از تن بریده پسندیدی، برای بیعت مجدد با آرمانهای مقاومت برگیر؛ راه مقاومت تا ظهور ادامه دارد و تنها به امید روز «انَّ الاْرْضَ یَرِثُهَا عِبَادِیَ الصّلِحُونَ» به مسیر مقاومت با صلابت سلیمانی‌ها ادامه خواهیم داد.

کد خبر 4816237

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 13 =