نامه دانشجویان سیستان و بلوچستان به فرمانده جدید نیروی قدس سپاه

زاهدان - دانشجویان سیستان و بلوچستان طی نامه‌ای خطاب به فرمانده جدید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سربازی خودشان در راه ولایت و انقلاب اسلامی را اعلام کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، دانشجویان سیستان و بلوچستان طی نامه‌ای خطاب به فرمانده جدید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند، شما همچون حاج قاسم برایمان عزیز خواهید بود و آمادگی خود را برای سربازی ولایت و انقلاب اسلامی تحت فرماندهی جنابعالی و اعزام به خط مقدم درگیری با آمریکای جنایتکار اعلام می داریم.

در نامه دانشجویان دانشگاه‌های مختلف سیستان و بلوچستان خطاب به سردار سرتیپ پاسدار حاج اسماعیل قاآنی؛ فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آمده است: بار دیگر در نتیجه اقدام از سر ترس و ذلت بار دولت تروریستی آمریکا شاهدیم که یکی از فرزندان این ملت و دانش آموختگان مکتب حضرت روح الله آسمانی شد و کام مردم و جامعه اسلامی ایران و تمام ملتهای مستضعف عالم را تلخ نمود و بطور قطع یکی از حساس ترین مقاطع تاریخ انقلاب اسلامی ر ا رقم زد. این تلخی هر چند فراموش شدنی نیست و بار دیگر داغ امام راحل را برای ما تازه نمود ولیکن شاهد خواهیم بود که نتایج تلخ تری برای دشمنان این ملت به بار خواهد داشت.

سردار بزرگوار، یادمان می آید پس از رحلت جانگداز امام عظیم الشان راحل چگونه دشمن شادی می کرد و در خیال باطل خود پایان انقلاب را خیال پردازی می نمود اما خداوند توفیقاتی به رهبر انقلاب عطا فرمود که تا به امروز کشتی انقلاب را با صلابت به پیش برده و به اینجا رسانده اند. و حال که حاج قاسم از میان مان پر کشید باورمان این است که این نهاد مقدس و انقلابی همچون گذشته امید مستضعفان عالم خواهد بود چرا که فرمانده ای مقتدر و باصلابت همچون شما دارد.

حاج اسماعیل عزیز، تقدیر اینگونه رقم خورد که در گام دوم انقلاب اسلامی حاج قاسم دیگری سکان هدایت جبهه مقاومت را به عهده گیرد و با رشادت قاسم وار خود خار چشم دشمنان جریان مقاومت باشد . بی شک برای حاج قاسم سرنوشتی جز شهادت متصور نبوده و این مزد سال ها مجاهدان مردان خداست. و اینگونه است که اینان پس از شهادت اثرگذاری شان افزایش می یابد، هم در جبهه خودی و هم بر جبهه دشمن جوشش و بیداری ای که خون حاج قاسم ایجاد میکند بدون شک پیروزی های محور مقاومت و شکست های جریان شیطان را را به دو عرصه قبل و بعد از شهادت ایشان به فرماندهی شما تقسیم خواهد نمود.

سردار عزیز، امام خامنه ای(مدظله العالی) در حکم انتصاب شما فرمودند: «برنامه‌ی آن نیرو عیناً همان برنامه‌ی دوران فرماندهی شهید سلیمانی است»، برای دشمن چه شکستی بالاتر از اینکه با وجود پذیرفتن هزینه انتقام سخت انقلاب اسلامی نیروی سرافراز قدس به فرماندهی شما مسیر خود را با قدرت و هچون گذشته بپیماید.

در حال حاضر دشمن به وحشت افتاده و این را می توان در التماس های جنایتکاران آمریکایی با ارسال پیام ها و واسطه های متعدد مشاهده نمود. اما سردار ! داغ سنگین است و تسلای آن جز انتقام ی سخت نخواهد بود. پاسخی که به فرموده رهبر عزیزمان "دشمنانی نفس های آخر دشمنی شان را میکشند" پرونده این رژیم تروریستی را در هم پیچد. که البته ملت ایران اسلامی نیز جز این از شما به عنوان فرمانده ی پرورش یافته مکتب امام (ره)، دفاع مقدس و شهید حاج قاسم انتظار ندارند. این حداقل خواسته ما دانشجویان از شما که برای ما تجلی حاج قاسم هستید خواهد بود که امریکا در هیچ کجای عالم احساس آرامش نکرده و خواب راحت رابرای آنها به کابوس مبدل سازید تا شاید اینگونه از داغ دلمان کاسته شود.

سردار سرافراز، ما در مکتب امام آموخته ایم؛ تا نابودی کامل شیطان بزرگ هر روز بر بغض و کینه انقلابی‌مان نسبت به دشمنان اسلام و انقلاب خواهد شد از این رو دیگر هرگونه تلاش برای مذاکره با آمریکا و کوشش جهت تحقق پیمانهای استعماری همچون Fatf و امثالهم را برنتابیده و از این پس طرح هرگونه مذاکره قطعا خشم ملت و جنبش دانشجویی را در پی خواهد داشت.

در پایان سردار برای ما قاسم هنوز زنده است. او از میان مان نرفته چرا که فرمانده ای مقتدر و با صلابت همچون حاج قاسم در میان مان حضور دارد لذا ما دانشجویان ضمن دعای خیر و آرزوی توفیقات الهی برای شما، اعلام می داریم شما همچون حاج قاسم برایمان عزیز خواهید بود و آمادگی خود را برای سربازی ولایت و انقلاب اسلامی تحت فرماندهی جنابعالی و اعزام به خط مقدم درگیری با آمریکای جنایتکار اعلام می داریم.

بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان
بسیج دانشجویی دانشگاه زابل
بسیج دانشجویی دانشگاه ولایت ایرانشهر
بسیج دانشجویی مجتمع آموزش عالی سراوان
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور سراوان
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد سراوان
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد نیکشهر
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور نیکشهر
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور نیکشهر
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ایرانشهر
بسیج دانشجویی دانشکده صنعت و معدن خاش
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد خاش
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور خاش
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور زابل
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی زابل
بسیج دانشجویی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد چابهار
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان پردیس پسرانه شهید مطهری
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان پردیس دخترانه رسالت
بسیج دانشجویی دانشگاه فنی شهید عارفی زاهدان
بسیج دانشجویی دانشگاه فنی شهید حیدری خباز خواهران زاهدان
بسیج دانشجویی دانشکده فنی فرخی سیستانی زابل
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور راسک
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زابل
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زابل
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه زابل
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

کد خبر 4817476

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 3 =