کاهش جرائم و آسیب‌های اجتماعی با استمرار برنامه‌های اثرگذار

کرج - مدیرکل دفتر برنامه ریزی و دبیرخانه شورای عالی پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه بر لزوم کاهش جرائم و آسیب‌های اجتماعی با استمرار برنامه‌های اثرگذار تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، رجبی راد ظهر یکشنبه در حضور در دادگستری استان البرز از اقدامات پیشگیرانه انجام شده، بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند امور و اقدامات معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قرار گرفت.

رجبی راد ضمن تقدیر از اقدامات مؤثر و کاربردی صورت گرفته توسط معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان البرز و مجموعه متبوع، خواستار تسری اقدامات موفق به سایر استان‌ها شد.

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و دبیرخانه شورای عالی پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه ضمن تأکید بر نقش و جایگاه پیشگیری از وقوع جرم و تأثیرگذاری برنامه‌های این حوزه، نجات یک فرد را نجات جامعه دانست و اظهار امیدواری کرد با تداوم و استمرار برنامه‌های اثرگذار، شاهد کاهش وقوع جرایم و آسیب‌های اجتماعی در کشور باشیم.

داراب خانی، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان البرز در ادامه این بازدید با اشاره به برنامه‌های پیشگیرانه موفق انجام شده و در دست انجام، حمایت‌های رئیس کل دادگستری استان البرز و تعامل دوسویه با همکاران قضائی و اداری دادگستری، مدیران ارشد استان و همه دستگاه‌ها را رمز موفقیت و پیشبرد برنامه‌ها در این معاونت خواند.

گفتنی است؛ مدیرکل دفتر برنامه ریزی و دبیرخانه شورای عالی پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه از فعالیت مرکز غربالگری کودکان کار و خیابان و همچنین مرکز مشاوره خانواده که به همت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز راه اندازی شده، بازدید کرد.

کد خبر 4823645

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 9 =