رئیس دانشکده فنی و حرفه ای دختران سمنان منصوب شد

سمنان - ابراهیم صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای، طی حکمی احمدرضا هفتنی را به عنوان رئیس دانشکده فنی و حرفه ای دختران سمنان منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، احمدرضا هفتنی با حکم رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای، به عنوان رئیس دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران سمنان منصوب شد.

در حکم انتصاب مهندس هفتنی آمده است: نظر به تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده جنابعالی در حوزه آموزش عالی، و به پیشنهاد سرپرست استان به موجب این ابلاغ به سمت «رئیس دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران سمنان» منصوب می‌شوید. انتظار دارد با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی، صداقت کاری و توجه به امور صرفه جویی در بیت المال با بهره مندی از توانایی و تجربیات مفید اساتید، محققان و کارشناسان آن مجموعه در انجام وظایف محوله به خصوص امور ذیل اهتمام کافی را معمول دارید.

در این حکم امده است: تلاش در جهت ارتقا سطح آموزش‌های مهارتی با استفاده از اساتید مجرب و توانمند، تلاش در جهت تجهیز آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌ها با مشارکت بخش خصوصی، کمک‌های خیرین و تفاهم نامه و قراردادها، تلاش برای جذب منابع مالی با استفاده از ظرفیت‌های محلی در راستای ارتقا سطح برنامه‌ها و تلاش در جهت تعامل مثبت و سازنده با سایر نهادها و دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی سطح استان و شهرستان را مد نظر قرار دهید.

در این حکم می‌خوانیم: تلاش در راستای ارتباط با بنگاه‌های اقتصادی سطح استان و شهرستان با محوریت ارتقای مهارت آموزی و افزایش درآمدهای اختصاصی یکی دیگر از مسائلی که باید آن را مد نظر قرار دهید برای شما آرزوی موفقیت دارم.

کد خبر 4831230

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 2 =