آرای نهایی ۴۶ حوزه انتخابیه اعلام شد

دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کل کشور بعد از ظهر امروز (شنبه) با حضور در جمع خبرنگاران آرای نهایی ۴۶ حوزه انتخابیه را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید اسماعیل موسوی دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کل کشور بعد از ظهر امروز (شنبه) با حضور در جمع خبرنگاران آرای نهایی ۴۶ حوزه انتخابیه را اعلام کرد.

وی گفت: برای حوزه بستان آباد غلامرضا نوری قزلجه از مجموع آرای صحیح ۴۶ هزار و ۶۵۶ رأی با کسب ۱۷ هزار و ۱۲۷ رأی به مجلس راه یافت.

دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور اظهار داشت: برای حوزه بناب محمد باقری از مجموع آرای صحیح ۵۳ هزار و ۱۵۵ رأی با کسب ۲۳ هزار و ۵۴۴ رأی به مجلس یازدهم راه یافت.

موسوی افزود: یوسف داوودی در حوزه سراب از مجموع ۶۱ هزار و ۴۰۲ رأی صحیح با ۲۰ هزار و ۲۰۸ رأی توانست کرسی نمایندگی مجلس را کسب کند.

وی عنوان کرد: معصومه پاشایی بهرام با کسب ۴۰ هزار و ۲۹۴ رأی از مجموع آرای صحیح ۱۲۰ هزار و ۳۷ رأی توانست از حوزه مرند و جلفا به مجلس راه یابد.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور ادامه داد: سیدعلی موسوی با کسب ۲۰ هزار و ۱۴۰ رأی از مجموع ۶۰ هزار و ۱۹۹ رأی صحیح برای حوزه ملکان کرسی نمایندگی مجلس یازدهم را بدست آورد.

موسوی تصریح کرد: برای حوزه هشترود و چاراویماق سیدحمزه امینی از مجموع ۳۹ هزار و ۸۱۲ رأی توانست با کسب ۱۴ هزار و ۲۷۷ رأی به مجلس راه یابد.

وی گفت: کمال حسین پور برای حوزه پیرانشهر و سردشت توانست از میان ۶۶ هزار و ۷۲۷ رأی صحیح با کسب ۳۵ هزار و ۶۹۷ رأی به مجلس راه یابد.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور افزود: علی زنجانی حسنلویی با کسب ۷۸ هزار و ۶۷۳ رأی از میان ۱۲۸ هزار و ۷۳۱ رأی صحیح برای حوزه نقده و اشنویه صاحب کرسی نمایندگی مجلس یازدهم شد.

موسوی گفت: حسینعلی حاجی دلیگانی در حوزه شاهین شهر، میمه و برخوار از میان ۷۲ هزار و ۲۸۳ رای صحیح توانست با کسب ۶۳ هزار و۷۷۰ رای وارد مجلس یازدهم شود.

وی گفت: حسین محمدصالحی دارانی برای حوزه فریدن، چادگان، فریدون شهر، بوئین و میاندشت با کسب ۲۶ هزار و ۹۲۰ رای توانست از میان مجموع آرای صحیح ۵۹ هزار و ۲۵۸ رای به مجلس یازدهم راه یابد.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور تصریح کرد: سیدناصر موسوی لارگانی برای حوزه فلاورجان از مجموع آرای صحیح ۶۴ هزار و ۲۶۸ رای با کسب ۲۶ هزار و ۹۰۲ رای به مجلس راه یافت.

وی افزود: رحمت الله فیروزی پوربادی توانست برای حوزه نطنز و بخش قمصر از مجموع آرای ۲۹ هزار و ۸۹۲ رای صحیح ۱۱ هزار و ۲۵۱ رای کسب کرده و وارد مجلس شود.

موسوی افزود: در حوزه کرج، اشتهارد و فردیس از مجموع آرای ۳۳۶ هزار و ۴۳۷ رای صحیح مهدی عسگری توانست با ۸۷ هزار و ۸۸۰ رای وارد مجلس شده و فاطمه آجرلو و علیرضا عباسی به ترتیب با ۶۱ هزار و ۵۷ رای و ۵۲ هزار و ۷۲۶ رای به مرحله دوم رفتند.

وی اظهار داشت: سیداحمد رسولی نژاد برای حوزه دماوند و فیروزکوه از مجموع آرای صحیح ۴۴ هزار و ۱۸۲ رای صحیح با کسب ۱۵ هزار و ۸۵۶ رای واجد کرسی نمایندگی مجلس شد.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور ادامه داد: قدرت الله حمزه شلمزاری با کسب ۲۹ هزار و ۸۰۹ رای از مجموع آرای ۱۰۴ هزار و ۶۶۱ رای صحیح از حوزه اردل، فارسان و کوهرنگ وارد مجلس شد.

موسوی افزود: برای حوزه لردگان و خانمیرزا حسین بامیری از مجموع ۱۲۴ هزار و ۳۳۸ رای صحیح توانست با کسب ۳۱ هزار و ۴۱۴ رای به مجلس راه یابد.

وی گفت: برای حوزه تربت جام، تایباد، باخزر و صالح آباد جلیل رحیمی جهان آبادی باکسب ۹۸ هزار و ۲۴۸ رای از مجموع آرای صحیح ۱۸۰ هزار و ۲۶۶ رای به مجلس راه یافت.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور افزود: برای حوزه سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن علی اصغر عنابستانی و بهروز محبی نجم آبادی به ترتیب ۸۰ هزار و ۲۸ رای و ۶۷ هزار و ۵۸۲ رای از مجموع ۱۷۱ هزار و ۳۰۰ رای صحیح بدست آورده و وارد مجلس شدند.

موسوی افزود: سیداحسان قاضی زاده هاشمی از مجموع ۱۰۸ هزار و ۴۶۰ رای صحیح حوزه فریمان، سرخس و بخش‌های احمدآباد و رضویه توانست با کسب ۵۶ هزار و ۴۵۴ رای به مجلس راه یابد.

وی گفت: علی آذری با کسب ۴۴ هزار و ۳۳ رای از مجموع ۹۵ هزار و ۹۸۷ رای صحیح از حوزه قوچان و فاروج وارد مجلس شورای اسلامی شد.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور ادامه داد: علی جدی از حوزه شیروان توانست با کسب ۲۸ هزار و ۷۷۹ رای از مجموع ۶۵ هزار و ۴۶۸ رای صحیح، کرسی نمایندگی مجلس یازدهم را در این حوزه بدست آورد.

موسوی افزود: برای حوزه آبادان از مجموع ۶۴ هزار و ۶۱۰ رای صحیح سیدمحمد مولوی، سیدمجتبی محفوظی و جلیل مختار به ترتیب با کسب ۳۵ هزار و ۵ رای، ۲۱ هزار و ۱۰۲ رای، ۱۹ هزار و ۸۴۲ رای به مجلس راه یابند.

وی گفت: فریدون حسن وند از حوزه اندیشمک از مجموع آرای ۶۷ هزار و ۴۹۲ رای صحیح توانست با کسب ۲۳ هزار و ۸۲۴ رای به مجلس راه یابد.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور خاطرنشان کرد: برای حوزه زاهدان حسینعلی شهریاری و حسین مالکی از مجموع ارای صحیح ۱۷۵ هزار و ۶۲ رای توانستند به ترتیب باکسب ۶۵ هزار و ۴۲ رای و ۶۳ هزار و ۲۷۷ رأی به مجلس راه یابند.

وی گفت: حبیب آقاجری توانست با کسب ۳۰ هزار و ۴۳۰ رای از مجموع ۹۸ هزار و ۸۶۶ رای صحیح برای حوزه انتخابیه بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بخش جولکی به مجلس راه یابند.

موسوی ادامه داد: اسماعیل حسین زهی برای حوزه خاش، میرجاوه و بخش‌های نصرت آباد و کورین از مجموع آرای صحیح ۸۵ هزار و ۱۸۵ رأی توانست با ۴۳ هزار و ۱۴۸ رأی به مجلس راه یابد.

وی گفت: محمد سرگزی و حبیب الله دهمرده برای حوزه زابل، زهک، هیرمند، نیمروز و هامون توانستند از مجموع ۱۶۲ هزار و ۱۵۸ رأی صحیح به ترتیب با کسب ۷۶ هزار و ۶۸۴ رأی و ۶۴ هزار و ۳۱۴ رأی کرسی نمایندگی مجلس را به دست آورند.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور خاطرنشان کرد: رحیم زارع با کسب ۲۶ هزار و ۳۰۶ رأی از مجموع آرای ۷۳ هزار و ۷۷۹ رأی صحیح برای حوزه آباده، بوانات و خرم بیت کرسی نمایندگی مجلس یازدهم را به دست آورد.

وی گفت: برای حوزه سروستان، کوار و خرامه از مجموع آرای صحیح ۶۹ هزار و ۴۶۶ رأی صحیح، عبدالعلی رحیمی مظفری با کسب ۳۷ هزار و ۷۷۱ رأی واجد شرایط برای ورود به مجلس یازدهم شد.

موسوی افزود: محمدمهدی فروردین برای حوزه فیروزآباد و فراشبند با کسب ۲۹ هزار و ۶۶۱ رأی از مجموع ۹۲ هزار و ۸۸۶ رأی صحیح نمایندگی مجلس یازدهم را به دست آورد.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور خاطرنشان کرد: مجید انصاری در حوزه ممسنی و رستم از مجموع ۹۲ هزار و ۴۰۵ رأی صحیح توانست با کسب ۵۰ هزار و ۸ رأی وارد مجلس شورای اسلامی شود.

وی گفت: در حوزه تاکستان رجب رحمانی با کسب ۲۶ هزار و ۴۵ رأی از مجموع آرای ۶۴ هزار و ۹۴۷ رأی صحیح واجد شرایط برای ورود به مجلس شورای اسلامی شد.

موسوی ادامه داد: سید مهدی فرشادان و محسن فتحی به ترتیب با کسب ۳۵ هزار و ۷۱۶ رأی و ۳۲ هزار و ۵۱۸ رأی از مجموع آرای صحیح ۱۲۷ هزار و ۸۳۸ رأی در حوزه سنندج، دیوان دره و کامیاران به مجلس راه یافتند.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور خاطرنشان کرد: موسی غضنفرآبادی با کسب ۷۹ هزار و ۳۹۲ رأی از مجموع آرای ۱۲۹ هزار و ۱۲۷ رأی صحیح از حوزه بم، ریگان، فهرج و نورمان شیر به مجلس راه یافت.

وی گفت: در حوزه جیرفت و عنبرآباد از مجموع آرا ۱۳۱ هزار و ۱۵۹ رأی صحیح، ذبیح الله اعظمی ساردووئی با کسب ۵۳ هزار و ۲۰۲ رأی واجد شرایط برای ورود به مجلس شد.

موسوی ادامه داد: مجتبی بخشی پور و نادر نادری با کسب ۱۴ هزا رو ۳۴۹ رأی و ۱۳ هزار و ۱۲۷ رأی از مجموع آرا ۸۳ هزار و ۹۵۴ رأی صحیح در حوزه اسلام آباد غرب و دالاهو به مرحله دوم انتخابات مجلس راه یافتند.

وی افزود: آرش زره تن لهونی در حوزه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روان سر از مجموع ۶۷ هزار و ۱۱۲ رأی صحیح توانست با کسب ۳۰ هزار و ۶۱۶ رأی به مجلس راه یابد.

موسوی گفت: در حوزه گرگان و آق قلا از مجموع ۱۹۰ هزار و ۲۳ رأی صحیح، رمضان علی سنگ دوینی و غلامرضا منتظری هر یک به ترتیب با کسب ۵۳ هزار و ۱۰۰ رأی و ۴۰ هزار و ۸۹۳ رأی به مجلس شورای اسلامی راه یافتند.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور خاطرنشان کرد: عبدالجلال ایری و رجب محمد آبادی در حوزه کردکوی، ترکمن، بندر گز و قمیشان از مجموع ۱۱۴ هزار و ۱۴۹ رأی صحیح هر یک با کسب ۲۱ هزار و ۲۶ رأی و ۱۴ هزار و ۹۸۳ رأی به مرحله دوم انتخابات مجلس راه یافتند.

وی گفت: امان قلیچ شادمهر در حوزه گنبد کاووس توانست با کسب ۳۱ هزار و ۸۲۶ رأی از مجموع ۱۴۶ هزار و ۹۷۰ رأی صحیح به مجلس یازدهم راه پیدا کند.

موسوی ادامه داد: در حوزه مینو دشت، کلاله، مراوه تپه و گالیگش، رضا آریان پور از مجموع ۱۳۷ هزا رو ۵۵۱ رأی صحیح توانست با کسب ۴۲ هزار و ۹۴۷ رأی کرسی نمایندگی مجلس را در این دوره به دست آورد.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور خاطرنشان کرد: در حوزه رشت از مجموع ۱۶۲ هزار و ۵۶۲ رأی صحیح، جبار کوچکی نژاد، سیدعلی آقازاده دافساری و محمد رضا احمدی به ترتیب با کسب ۵۰ هزار و ۶۸۵ رأی، ۴۷ هزار و ۵۷ رأی و ۳۳ هزار و ۹۹۲ رأی نمایندگی این حوزه انتخابیه را در مجلس یازدهم به دست آورند.

وی گفت: یحیی ابراهیمی در حوزه دلفان و سلسله از مجموع ۱۰۹ هزار و ۷۹۶ رأی صحیح با کسب ۲۹ هزار و ۴۴۶ رأی به مجلس راه یافت.

موسوی افزود: محمد سبزی با کسب ۲۷ هزار و ۵۴۴ رأی از مجموع ۸۱ هزار و ۷۸۱ رأی صحیح برای حوزه ساوه و زرندیه واجد شرایط برای ورود به مجلس یازدهم شد.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور خاطرنشان کرد: در حوزه میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد از مجموع ۲۲۸ هزار و ۲۶ رأی صحیح، حسین رئیسی با کسب ۱۰۳ هزار و ۴۷۰ رأی به مجلس راه یافت.

وی گفت: برای مسیحیان ارمنی جنوب نیز روبرت بیکلریان توانست از مجموع هزار و ۵۵۱ رأی با کسب هزار و ۱۵۸ رأی نمایندگی مجلس یازدهم را به دست آورد.

کد خبر 4860191

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 0 =