تفاهم‌نامه همکاری ایران کیش و بیمه تجارت نو امضا شد

این تفاهم‌نامه با تاکید بر محور توسعه خدمات الکترونیکی بیمه‌ای براساس بسته‌های آسان فروش از طریق اپلیکیشن پات است و طبق این تفاهم‌نامه بسته‌های موردنیاز پذیرندگان در زمینه بیمه فراهم می‌شود.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، حمیدرضا شریفیان رئیس هیئت مدیره ایران کیش و معاون بانک تجارت ضمن استقبال از همکاری این دو شرکت در زمینه ارائه خدمات بیمه‌ای گفت: این تفاهمنامه گام بزرگی برای توسعه سبد محصولات، خدمات و حرکتی برای حفظ سهم بازار است و با کمک این دو شرکت، زنجیره خدمات و ارزش بانک تجارت نیز کامل‌تر خواهد شد.

وی با بیان اینکه بیمه تجارت نو و شرکت ایران کیش هر دو در شرایط رقابتی بازار قرار دارند، اظهار کرد: حضور این دو شرکت و استفاده از ظرفیت‌های یکدیگر می‌تواند کمک کند تا اهداف استراتژیک آنها که نهایتاً اهداف بانک است محقق شود. من این تفاهمنامه را بسیار مثبت و آن را یک اتحاد استراتژیک مفید می‌دانم که ثمرات بسیاری خواهد داشت.

شریفیان با اشاره به این موضوع که شرکت ایران کیش به عنوان پی اس پی بزرگ کشور از بلوغ فنی بسیار مطلوبی برخوردار است، گفت: در حال حاضر ایران کیش بازوی نیرومندی برای بانک تجارت در ارائه خدمات الکترونیک به شمار می‌آید، نمونه آن پذیره نویسی واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری قابل معامله بانک تجارت با مشارکت ایران کیش بود که این شرکت عملکرد قابل قبولی در آن داشت.

باید از مشتریانمان حمایت کنیم

پیمان طبری مدیرعامل ایران کیش نیز در این نشست گفت: ما باید بتوانیم در زمان شیوع کرونا خدماتی را به مشتریانمان ارائه بدهیم و از آنها در این شرایط حمایت کنیم. در همین راستا در ایران کیش تلاش کردیم تا سبد خدمات را به صنعت پرداخت اضافه کنیم که یکی از مهمترین خدمات آن، خدمات بیمه‌ای است.

وی با تاکید بر اینکه ایران کیش ظرفیت بسیار خوبی برای سازمان‌هایی که بیمه ارائه می‌دهند دارد، گفت: ما تلاش می‌کنیم برای بیش از یک میلیون و دویست هزار نفر پذیرندگان خود، تسهیلات و امکاناتی در زمینه‌های بیمه‌ای فراهم کنیم که با توجه به سابقه بیمه تجارت نو این امکانات از طریق این شرکت فراهم خواهد شد. برای اینکه پذیرندگان ما بتوانند به سادگی این خدمات را دریافت کنند آنها را روی بسترهای نرم افزاری در کارتخوان‌ها و اپلیکیشن‌های موبایلی ایران کیش راه اندازی کرده‌ایم و تصمیم آن است تا بتوانیم سرویس‌های غیرحضوری را در این زمینه ارائه کنیم، با این کار سبد خدمات ایران کیش برای مشتریانش بیشتر خواهد شد.

طبری گفت: شرکت ایران کیش شرایط لازم را برای خدمات غیرحضوری آماده کرده است. بیمه تجارت نو و ایران کیش هر دو از شرکت‌های خوب بانک تجارت هستند که اتحادشان در ارائه خدمات مشتریان می‌تواند رضایت بیشتری را برای مشتریان این شرکت‌ها و همچنین بانک تجارت فراهم کند.

وی با اشاره به اینکه قرار است ایران کیش سبد کالا ی خود را در قالب پات گسترش دهد، گفت: اپلیکیشن پات به مفهومی تبدیل می‌شود که در تمام چرخه زندگی مردم نفوذ کند و قرار نیست که صرفاً عملیات پرداخت در آن صورت بگیرد.

طبری اظهار کرد: ایران کیش به دلیل بلوغ فنی در کمتر از پنج روز در اپلیکیشن خود (پات) امکانی را فراهم کرد تا مردم از طریق آن بتوانند پذیره نویسی سهام خودشان را انجام دهند و چنین امکاناتی در زمینه خدمات بیمه‌ای هم می‌تواند با همکاری بیمه تجارت نو فراهم شود.

-

اتفاقات خوب آینده

نیما نورالهی مدیرعامل بیمه تجارت نو نیز با اشاره به اینکه تلاش شده تا توسعه خدمات الکترونیکی بیمه‌ای براساس بسته‌های آسان فروش از طریق اپلیکیشن پات در این تفاهمنامه شکل بگیرد، اظهار کرد: امیدواریم مشتریان انواع بیمه را به صورت آسان خریداری کرده و نیازهای بیمه‌ای خود را برطرف کنند. بیمه‌های آتش سوزی، مسئولیت، بیمه عمر، بیمه حوادث، بیمه درمان از جمله مواردی هستند که در نظر گرفته شده‌اند تا مشتریان خودشان آیتم‌های مختلف را از طریق پات انتخاب کنند. همچنین بسته‌های موردنیاز پذیرندگان ایران کیش هم در نظر گرفته شده است.

وی گفت: این تفاهمنامه یک اتفاق مشترک بزرگ در صنعت بیمه و صنعت پرداخت الکترونیک است و در پورتفوی‌های خرد و نفوذ بیمه‌ای نقش عمده‌ای بازی می‌کند. امیدواریم که این تفاهمنامه گامی بزرگ برای مشتریان هر دو شرکت در آینده باشد.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 4929430

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 2 =