یک بازنشسته، پس از ۷ سال مجددا مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن شد

در جلسه امروز هیئت دولت و به پیشنهاد وزیر راه و شهرسازی، احمد اصغری مهرآبادی که مشمول قانون منع اشتغال بازنشسته هاست، برای بار دوم به عنوان مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن منصوب شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه امروز هیئت دولت، انتصاب احمد اصغری مهرآبادی به معاونت وزیر راه و شهرسازی و ریاست هیئت مدیره و مدیرعاملی سازمان ملی زمین و مسکن منصوب شد.

وی جانشین علی نبیان شده که در اوایل ورود اسلامی به وزارت راه و شهرسازی و در ۷ آذر ماه ۹۷ به مدیرعامل این سازمان منصوب شده بود.

نبیان در حالی آذرماه ۹۷ به مدیرعاملی سازمان ملی زمین و مسکن منصوب شد که عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی در ماه پایانی حضور خود در وزارت راه و شهرسازی در مهر ماه ۹۷، در عرض دو هفته، ۳ نفر را در این سازمان منصوب و برکنار کرده بود.

احمد اصغری مهرآبادی نیز در دولت‌های نهم و دهم در زمان وزارت علی نیکزاد در راه و شهرسازی، معاون وزیر وقت و مدیرعاملی سازمان ملی زمین و مسکن را بر عهده داشت.

اما در زمان وزارت عباس آخوندی (۴ مهر ۱۳۹۲) به عنوان قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح ملی مسکن منصوب شد.

وی سپس در زمان تصویب قانون منع به کارگیری بازنشستگان، مشمول اجرای این قانون شده و از این سمت کناره گیری کرد؛ اما نهایتاً با وساطت یکی از مقامات مسئول ارشد نظام، در زمره مدیران مستثنی از این قانون با حکم حکومتی قرار گرفت.

لازم به ذکر است، علی نبیان با حکم وزیر راه و شهرسازی به مدیرعاملی سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی منصوب شد.

کد خبر 5108764

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 0 =