بیمارستان صحرایی ارتش اصفهان به مرکز تجمیعی واکسیناسیون تبدیل شد

اصفهان - فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش و مجری احداث بیمارستان صحرایی ارتش در اصفهان از تبدیل شدن بیمارستان صحرایی ارتش به به مرکز تجمیعی واکسیناسیون استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ خلبان ولی رحمانی عصر چهارشنبه در بازدید سرهنگ دکتر سیدهاشم حسینی، رئیس بهداری رزمی ستاد کل نیروهای مسلح از بیمارستان صحرایی ارتش در اصفهان گفت: با توجه به فروکش کردن پیک چهارم کرونا و نیاز به طراحی مکانی برای اجرای واکسیناسیون کووید ۱۹ در استان و بنا به درخواست مسئولان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، بیمارستان صحرایی ارتش با افزودن امکاناتی به مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در استان تبدیل شد.

وی اظهار داشت: در چند روز آینده این مرکز برای انجام واکسیناسیون مردم استفاده خواهد شد، هر چند که این بیمارستان ظرفیت‌های خود را برای پذیرش بیماران کرونایی در پیک‌های احتمالی آینده حفظ خواهد کرد.

تغییر کاربری سریع و دقیق بیمارستان صحرایی ارتش نشانگر قدرت مانور و ابتکار عمل ارتش است

همچنین سرهنگ دکتر سیدهاشم حسینی، رئیس بهداری رزمی ستاد کل نیروهای مسلح نیز در این بازدید با تقدیر از تلاش‌ها و پیگیری‌های فرماندهان ارتش و سپاه در یاری رساندن به وزارت بهداشت در خدمت مردم و مبارزه با ویروس منحوس کرونا گفت: بیمارستان صحرایی ارتش برای بستری و درمان بیماران کرونایی در یکصد یونیت مجزا و مجهز آماده شده است.

بیمارستان صحرایی ارتش اصفهان به مرکز تجمیعی واکسیناسیون تبدیل شد

وی ادامه داد: در شرایط کنونی و نیاز به تغییر وضعیت و مأموریت، هم تجهیزات فنی و تخصصی و هم تجهیزات پشتیبانی آماده شده در این بیمارستان برای واکسیناسیون کرونا مطلوب و استاندارد برای تبدیل شدن به مرکز تجمیع واکسیناسیون کووید ۱۹ است.

سرهنگ دکتر حسینی گفت: این تغییر کاربری سریع و دقیق، نشانگر قدرت مانور و ابتکار عمل ارتش جمهوری اسلامی است و این تلاش‌ها و زحمات نیروی زمینی ارتش قابل تقدیر و تحسین است.

در این بازدید، امیر سرتیپ محسن آذر افروز و سرهنگ دکتر سیدهاشم حسینی، از امکانات و تجهیزات بخش‌های مختلف این بیمارستان و مرکز واکسیناسیون بازدید کردند و سرهنگ خلبان ولی رحمانی، مجری احداث این بیمارستان، توضیحات لازم را ارائه کرد.

گفتنی است سرهنگ دکتر سید هاشم‌حسینی رئیس بهداری رزمی ستاد کل نیروهای مسلح برای بازدید از بیمارستان صحرایی شهید صیاد شیرازی ارتش، بیمارستان صحرایی شهید صدوقی سپاه پاسداران در اصفهان و نحوه اجرای طرح شهید سلیمانی به اصفهان سفر کرده است.

کد خبر 5226823

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 0 =