دومین جلسه هیئت امنای بنیاد هدایت برگزار شد

دومین جلسه هیئت امنای بنیاد هدایت با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این مجموعه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، دومین جلسه هیئت امنای بنیاد هدایت با حضور آیات جزایری و مهدوی، حجج اسلام رحیمیان، رفیعی، عالی، ماندگاری، مشهدی آقایی، پناهیان، حسینی اراکی، نظافت، برادران، طائب، قمی و عزت زمانی رئیس هیئت مدیره بنیاد هدایت برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام سیدناصر میرمحمدیان مدیرعامل بنیاد هدایت، دستور جلسه را متذکر شد و اظهار داشت: ارائه سند ملی مسجد، ارائه نظر اعضا در مورد سند، ارائه و مباحثه پیرامون حلقه‌های میانی امامت، ارائه و مباحثه درباره برنامه‌های راهبردی بنیاد هدایت و همچنین ارائه گزارش عملکرد بنیاد از جمله مسائلی است که در این جلسه مطرح خواهد شد.

ارتقای شبکه امامت یکی از اولویت‌های سازمان تبلیغات است

حجت‌الاسلام محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و عضو هیئت امنای بنیاد هدایت با تأکید بر اهتمام ویژه سازمان نسبت به ارتقای شبکه امامت، گفت: این کار جزو اولویت‌های ما است؛ بحمدالله از زمانی که حجت الاسلام میرمحمدیان مسئولیت این کار را پذیرفته‌، شاهد ارتقای کمی و کیفی این شبکه بوده‌ایم.

وی با بیان اینکه اشراف و هدایت واقعی هیئت امنا کمک خواهد کرد که این کار را با قوت بیشتر ادامه دهیم، تصریح کرد: برداشت بنده این است که تصمیمی که اساتید در این جلسه می‌گیرند موجب تقویت کار بنیاد هدایت شده و طلابی که در شهرستان‌ها به صورت جهادی مشغول کار هستند، دلگرم‌تر خواهند شد.

ویژگی‌های سند ملی مسجد

در بخش دیگر این برنامه دکتر محمد همایونفر دبیر کمیته تدوین سند ملی مسجد به ارائه گزارش مختصری از روند کار پرداخت و در خصوص ویژگی‌های این سند گفت: این سند رویکردها، راهبردها و سیاست‌های کلی مسجد برای حکمرانی را مشخص می‌کند؛ تقسیم کاری ملی در حوزه مسجد، دانش بنیان بودن، ولایت محوری، حفظ ویژگی مردمی بودن از جمله ویژگی‌های این سند است.

سپس هر یک از اعضای محترم هیئت امنا دیدگاه خود را درباره سند ملی مسجد مطرح کردند و مفاد آن را مورد نقد و بررسی قرار دادند.

ارائه گزارشی از عملکرد بنیاد هدایت در سال گذشته و چشم انداز مجموعه در افق ۱۴۰۰، از سوی حجت الاسلام میرمحمدیان پایان بخش جلسه هیئت امنا در نوبت صبح بود.

گفتنی است، در نوبت عصر، این جلسه با دو موضوع «ارائه و مباحثه پیرامون حلقه‌های میانی امامت» و «ارائه و مباحثه درباره برنامه‌های راهبردی بنیاد هدایت» ادامه خواهد داشت.

کد خبر 5254153

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha