طرح همسان سازی حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه خوارزمی انجام شد

رئیس دانشگاه خوارزمی در مورد طرح همسان سازی اعضای هیئت علمی دانشگاه گفت: این همسان سازی با رعایت سقف تعیین شده صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه شورای دانشگاه خوارزمی بصورت مجازی با حضور ریاست دانشگاه، معاونان، رؤسای دانشکده‌ها برگزار شد.

در این جلسه مباحثی مانند، شیوه نامه تمام وقت ویژه اعضای هیئت علمی، اقدامات انجام شده مربوط به پیاده سازی ساختار و تشکیلات دانشگاه و تبادل نظر در مورد تأسیس دانشکده‌ها مطرح شد.

عزیزالله حبیبی، در خصوص افزایش حقوق ۵۰ درصدی کارکنان دانشگاه افزود: بعد از اعمال این افزایش با همکاری مدیریت امور اداری احکام معوقات کارکنان غیر هیئت علمی دانشگاه صادر شد و با هماهنگی بعمل آمده نسبت به پرداخت این معوقات در اسرع وقت اقدام لازم صورت می‌گیرد.

وی همچنین در مورد طرح همسان سازی اعضای هیئت علمی دانشگاه نیز افزود: این همسان سازی با رعایت سقف تعیین شده صورت گرفته است.

رئیس دانشگاه خوارزمی در مورد پیاده سازی ساختار و تشکیلات دانشگاه افزود: بر اساس طرح مطرح شده در هیئت امنا موارد مربوط به تشکیلات و ساختار جدید دانشگاه ابلاغ شده است و می‌بایست پردیس‌ها و دانشکده‌ها تقویت شوند ما باید بدانیم به کجا می‌خواهیم برسیم و چه طرحی پیش رو داریم.

وی ادامه داد: از نظر محتوایی دانشکده‌ها می‌بایست برنامه ریزی لازم را انجام دهند و اولویت‌ها را در چارچوب برنامه راهبردی، سند جامع علمی کشور و بیانیه دوم مقام معظم رهبری مشخص کنند.

کد خبر 5259119

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 4 =