حماسه ۲۳ تیر ۸۷ نمونه لحظه شناسی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است

ورامین- قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: حماسه ۲۳ تیر سال ۱۳۷۸ که از ایجاد فتنه ۱۸ تیر به وجود آمد نمونه لحظه شناسی و شناخت موقعیت توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

به گزارش خبرنگار مهر، نصرت الله لطفی صبح یکشنبه در مراسم تجلیل از یاوران و همراهان انقلاب که در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین برگزار شد خطاب به برگزار کنندگان مراسم در این شهرستان گفت: شما فعالان مراسم، بی تکلف و بسیجی وار در عرصه مراسم، کمک کار بزرگداشت مناسبت‌ها در دیاری هستید که در پاسداشت انقلاب و ولایتمداری و بصیرت خوش درخشیده است.

وی افزود: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یکی از نهادهایی است که با پیام استثنایی حضرت امام شکل گرفت و در آن پیام، روح انقلابی و بسیجی دمیده شد که چنین تاریخ سازی کرده است.

لطفی با اشاره به اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از لسان امام المسلمین به عنوان یکی از کهن‌ترین نهادهای انقلاب برشمرده است اظهار داشت: باید عنوان مظلوم را نیز با توجه به ناشناخته بودن خدمات این نهاد کنار نام این نهاد قرار داد و متأسفانه به دلیل معرفی نشدن خدمات و افتخارات این نهاد از این ناشناخته بودن سو استفاده می‌شود، بعضی‌ها این نهاد را در حد اطلاعیه دادن و برگزاری چند مراسم در طول سال می‌دانند اما حضور مردم عزیز که خود صاحب مراسم هستند و توطئه‌ها و نامهربانی هایی که در این فراوان دیده شده است را با نگاه الهی و نهراسیدن از برخوردها در راه اهداف انقلاب اسلامی ادامه دهیم.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اظهار داشت: حماسه ۲۳ تیر سال ۱۳۷۸ که از ایجاد فتنه ۱۸ تیر به وجود آمد نمونه لحظه شناسی و شناخت موقعیت توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

وی جمهوریت و اسلامیت و پشتوانه مردمی را یک اصل برای نظام دانست و گفت: با همه تهدیدات دشمن و ناملایمات داخلی که از بی تدبیری‌ها نشأت گرفته است، می‌بینیم بالندگی و درخشندگی راهپیمایی‌های یوم الله بیش از پیش نمایان می‌شود.

لطفی با تقدیر از همراهان مراسم در مناسبت‌های انقلاب بیان کرد: مراسمی که شما بخاطر باور دینی خود انجام می‌دهید، در هیچ باوری نمی گنجد که بدون هیچ چشم داشت مالی و دنیوی بعضاً با خون دل خوردن‌ها انجام شود.

وی افزود: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با حداقل امکانات و نیروی انسانی، لحظه شناسی و اقدام عمل به موقع و به جای خود را در رخدادها نشان داده است و همین بس که، یکسال سیاه نمایی دشمن را علیه نظام اسلامی ایران را با یک راهپیمایی ۲۲ بهمن خنثی می‌کنیم.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه حضور مردم در مناسبت‌ها خصوصاً راهپیمایی‌های مختلف، خالصا و مخلصا است عنوان کرد: برای حضور در پای صندوق رأی اهداف مختلفی و انگیزه‌های زیادی دیده می‌شود اما هدف از شرکت در راهپیمایی برای اسلام انقلاب اسلامی و ادامه راه شهدا است و خالص‌ترین تجلی تجدید میثاق مردم با نظام توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی صورت می‌گیرد.

کد خبر 5270206

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 2 =