کاشت مو طبیعی بهترین و مؤثرترین روش‌ برای درمان کم پشتی مو است

تهران- کاشت مو طبیعی یکی از بهترین و مؤثرترین روش‌ها برای درمان کم پشتی موی سر و حتی طاسی شدید است، البته اگر یک کلینیک معتبر و متخصص حرفه‌ای پیدا کنید، نتیجه بسیار ایده‌آل و ماندگار می شود.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، آیا شما از جمله افرادی هستید که به کم‌پشتی مو و یا طاسی سر مبتلا شده و متخصصان شما را از رشد مجدد موها ناامید کرده‌اند؟ اصلاً جایی برای نگرانی نخواهد بود چرا که کاشت مو طبیعی یکی از بهترین و مؤثرترین روش‌ها برای درمان کم پشتی موی سر و حتی طاسی شدید خواهد بود. البته اگر شما بتوانید یک کلینیک معتبر و متخصص حرفه‌ای در این زمینه را پیدا کنید قطعاً به نتیجه بسیار ایده‌آل و ماندگار دست پیدا خواهید کرد. کلینیک رز تحت نظر دکتر روحانی یکی از معتبرترین و شناخته شده‌ترین کلینیک‌های زیبایی در ایران است که انواع روش‌های پیوند طبیعی مو را تحت نظر دکتر روحانی برای شما عزیزان انجام می‌دهد. کافی است در جلسه مشاوره‌ای که به صورت رایگان و توسط کادر درمانی این مرکز برگزار می‌شود شرکت کنید تا بتوانید از خدمات و عملکرد این مرکز مطلع شده و سپس تصمیم خود را برای ایمپلنت طبیعی مو نهایی کنید.

معرفی روش‌های کاشت مو در کلینیک رز

اگر کمی در اینترنت تحقیق کنید متوجه خواهید شد که خوشبختانه روش‌های متنوع ایمپلنت طبیعی مو در دنیا این امکان را فراهم می‌کنند تا همه افراد تحت هر شرایطی بتوانند این عمل زیبایی را انجام داده و برای همیشه با کم‌پشتی موی سر یا طاسی سر خداحافظی کنند. جالب است بدانید که ما در کلینیک رز حتی افرادی داشته‌ایم که در اثر بیماری پوستی و سرطان دچار طاسی شده و اکنون موهای پرپشت و خوش‌حالتی دارند. روش‌های کاشت طبیعی مو که در این مرکز توسط دکتر روحانی اجرا می‌گردد عبارتند از:

کاشت مو به روش FUT

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های ایمپلنت طبیعی مو، روش FUT نام دارد .تنها متد کاشت مو که به صورت تهاجمی بوده و با جراحی پیش می‌رود، همین روش اف یو تی است و به همین دلیل مدت زمان انجام آن طولانی‌تر خواهد بود. علی‌رغم اینکه این روش قدیمی است، اما به دلیل کارایی بسیار خوبی که دارد همچنان در کلینیک رز مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش باید نوار نازکی از پوست بانک مو در طی یک عمل جراحی از ناحیه پشت سر برداشته شده و سپس فولیکول‌ها از این نوار در زیر میکروسکوپ استخراج گردند. قطعاً اولین نگرانی که به سراغ فرد متقاضی می‌آید این است که بعد از جراحی و بخیه زدن ناحیه بانک مو، اسکار در محل زخمی تشکیل شود. لازم است این نکته را بیان کنیم که دکتر روحانی یکی از متخصصان ماهر در زمینه کاشت مو به روش FUT است و مهارت بسیار بالایی در اجرای بخیه در محل زخم دارد. بنابراین آسوده خاطر باشید که جای زخم باقی نخواهد ماند.

کاشت مو طبیعی بهترین و مؤثرترین روش‌ برای درمان کم پشتی مو است

کاشت مو به روش FIT

این روش ایمپلنت مو نیز قدیمی است با این تفاوت که به جای جراحی، از پانچ‌های کوچک دستی برای استخراج فولیکول استفاده می‌شود. سپس فولیکول‌ها در زیر میکروسکوپ آماده شده و بعد از اعمال سوراخ‌های ریز در محل طاس سر، به پوست محل پیوند انتقال داده می‌شوند.

کاشت مو به روش ترکیبی

یکی از روش‌های پرکاربرد کاشت مو در کلینیک رز، استفاده از روش ترکیبی است. در واقع دکتر روحانی در صورتی که بداند طاسی سر شدید بوده و هر کدام از روش‌های اف یو تی و اف آی تی به تنهایی نمی‌توانند تراکم ایده‌آل مو را برای شما به ارمغان بیاورند، ترکیبی از این دو روش را برای شما اجرا خواهد کرد. در نتیجه بعد از کاشت مو به روش FUT ، فضاهای خالی به روش FIT پر شده و کاشت مو با تراکم بالا انجام می‌شود.

کاشت مو به روش SUT

روش SUT را می‌توان نوع پیشرفته روش اف آی تی معرفی کرد. به این معنا که در روش SUT از هولدرهای اتوماتیک برای برداشت فولیکول از ناحیه بانک مو استفاده خواهد شد. بنابراین چون عمده مراحل به صورت اتوماتیک پیش می‌رود، سرعت و دقت کار بالا رفته و احتمال خطا و از بین رفتن فولیکول کمتر خواهد شد.

کاشت مو به روش میکروگرافت

با ابداع روش میکروگرافت، تحول عظیمی در عمل زیبایی پیوند مو در سراسر دنیا اتفاق افتاد و محدودیت‌های ایمپلنت مو برای افراد برداشته شد. اکنون اگر شما به دلیل حادثه یا بیماری پوستی و یا در اثر شیمی درمانی برای درمان سرطان دچار ریزش مو شده‌اید و بانک موی شما به شدت ضعیف است، نباید نگران باشید چرا که کاشت مو به روش میکروگرافت به کمک شما آمده و اکنون می‌توانید به بهترین شکل ممکن از پیوند طبیعی استفاده کنید. تمامی مراحل اجرای این روش با دستگاه انجام می‌شود. بنابراین مدت زمان پیوند به روش میکروگرافت بسیار کوتاه شده و از طرف دیگر چون دقت کاشت مو بالا است، احتمال از دست رفتن فولیکول بسیار کاهش پیدا می‌کند. به همین دلیل است که از این روش برای کاشت مو با بانک موی بسیار ضعیف نیز استفاده خواهد شد.

نتیجه کاشت مو

با توجه به اینکه یکی از سوالات پرکاربرد مراجعه‌کنندگان به کلینیک رز برای کاشت مو، اطلاع از نتیجه پیوند طبیعی مو است، لازم می‌دانیم در این قسمت از مقاله توضیحاتی را در این مورد بیان نمائیم. برای رسیدن به نتیجه نهایی ایمپلنت مو، شما به بازه زمانی ۶ تا ۹ ماه نیاز خواهید داشت و نباید انتظار داشته باشید که بعد از اتمام عمل، نتیجه نهایی ایمپلنت موی طبیعی را به بهترین شکل ممکن شاهد باشید. حداقل دو هفته زمان لازم است تا تمامی عوارض شامل ورم، کبودی، التهاب، خارش و پوسته پوسته شدن درمان شده و همچنین دلمه‌هایی که در محل پیوند تشکیل شده‌اند از بین بروند. سپس شوک ریزشی مو آغاز می‌گردد. با دیدن چنین اتفاقی نباید دچار نگرانی شوید بلکه باید بدانید این فرآیند کاملاً طبیعی بوده و در واقع نشان می‌دهد کاشت مو با موفقیت انجام شده است که فولیکول‌ها توانسته‌اند وارد فاز استراحت شوند. رشد طبیعی موها بعد از کاشت مو تقریباً از سه ماهه دوم آغاز خواهد شد. در صورتی که توصیه‌های مراقبتی که دکتر روحانی برای شما در دوره نقاهت متذکر می‌شوند را به خوبی رعایت کرده باشید، بعد از ۶ ماه بین ۵۰ تا ۶۰ درصد رشد موهای پیوندی به دست خواهد آمد و قطعاً از نتیجه کار راضی خواهید بود. اما برای مشاهده نتیجه نهایی، باید حداقل ۹ ماه صبر کنید تا بتوانید تراکم نهایی موها را مشاهده کنید. در صورتی که کاشت مو را توسط یک متخصص توانمند همانند دکتر روحانی انجام داده باشید از آنجایی که در تنظیم عمق و زاویه کاشت فولیکول‌ها با دقت و ظرافت بالایی عمل می‌کند، قطعاً موی شما بعد از ۹ ماه حالت طبیعی داشته و کسی متوجه پیوند مو نخواهد شد.

در عصر حاضر تکنیک‌ها و عمل‌های زیبایی بسیار زیادی وجود دارند که افراد می‌توانند کوچک‌ترین نقص در ظاهر خود را تحت نظر متخصصان توانمند درمان کرده و از زیبایی چهره خود لذت ببرند. یکی از رایج‌ترین عمل‌های زیبایی در کشور ما، کاشت طبیعی مو است که در سال‌های اخیر به لطف راه‌اندازی کلینیک‌های معتبر، این عمل بیشتر از گذشته مورد استقبال قرار گرفته و حتی خانم‌ها نیز ایمپلنت طبیعی مو را انجام می‌دهند. کلینیک روز یکی از معتبرترین مراکز در این زمینه است که خدمات مشاوره آنلاین را برای شما عزیزان در نظر گرفته است. همچنین می‌توانید از طریق مشاوره تلفنی با کادر درمانی مرکز صحبت کرده و سپس در جلسه مشاوره حضوری با دکتر روحانی شرکت کنید تا بعد از بررسی وضعیت موی سر و قدرت بانک مو، بهترین روش برای شما انتخاب شده و اقدامات لازم جهت پیوند مو انجام گیرد.

منبع: https://roz-clinic.com/%da%a9%d8%a7%d8%b4%d8%aa-%d9%85%d9%88/

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 5333254

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 13 =