شهرداری کرج به تعهدات مالی خود در قبال موسسه رازی عمل کند

کرج - رئیس شورای اسلامی شهر کرج گفت: مدیریت شهری نسبت به تعهدات مالی پروژه‌های موسسه رازی عمل کند.

به گزارش خبرنگار مهر، جواد چپردار چهارشنبه در حاشیه نشست اعضای شورای شهر کرج با مجموعه مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز با شهردار کرج و معاونین شهردار و اعضای شورای شهر جلسه‌ای پیرامون پروژه‌های مؤسسه سرم سازی رازی برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه شهرداری و شورای شهر سابق یکسری تعهدات مالی را به مجموعه سرم‌سازی رازی داده بودند، بیان کرد: در این جلسه مقرر شد، شهرداری تعهدات مالی را به جهت حساسیت موضوع مؤسسه در اولویت و به سرانجام برساند.

رئیس شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: به دلیل اینکه تکمیل پروژه‌های ساختمانی و آزمایشگاهی مؤسسه تحقیقات سرم سازی رازی فنی بوده و پروژه‌های شهرداری آزمایشگاهی نیست، بر این اساس شهردار کرج پیشنهاد دادند، تعهد مالی پروژه‌های مؤسسه رازی را در اولویت قرار دهیم تا در اختیار مدیر مؤسسه قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: مؤسسه رازی با توجه به اشرافی که در حوزه تخصصی و ساخت آزمایشگاه‌ها دارد، پیمانکار و مدیریت پروژه‌ها را به عهد بگیرند تا اشکالی که در سال‌های گذشته در تعهدات شهرداری و پیمانکاران ایجاد شده است، تکرار نشود.

چپردار با اشاره به اراده و انگیزه‌ای که در تکمیل پروژه‌های مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم‌سازی رازی در مجموعه مدیریت شهری و شورای شهر کرج وجود دارد، گفت: به عنوان عضو شورا نظارت بر انجام پروژه‌ها را داریم تا تعهدی که نسبت به مؤسسه رازی داریم به بهترین شکل انجام شود.

وی اظهار کرد: امیدواریم با توجه به شرایط اقتصادی کنونی و بودجه‌هایی که در حوزه‌های شهری، عمران و آبادانی شهرداری وجود دارد با مجموعه مؤسسه رازی به توافق و تعامل برسیم تا در مراحل زمانی مختلف به تعهداتی که بر عهده داریم عمل کنیم.

کد خبر 5337719

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 0 =