دولت به وعده‌های داخلی و خارجی خود عمل کرده است

ایلام-وزیر کشور با اشاره به اینکه دولت به وعده های داخلی و خارجی خود عمل کرده است، گفت: در حوزه سیاست داخلی از همه گروه ها استفاده می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد وحیدی صبح دوشنبه در جلسه تودیع و معارفه استاندار ایلام اظهار داشت: مردم ایلام ایستادگی و مردانگی خود را در سخت‌ترین شرایط نشان دادند و وجدان‌های بیدار رشادت ایلام استوار را فراموش نمی‌کنند.

وی با اشاره به اینکه دشمن این ملت دشمنان دانش این ملت هستند و دلیل این مدعا هم ترور کسانی مانند شهید داریوش رضایی‌نژاد است، گفت: مهمترین ظرفیت سرمایه انسانی است که ایلام از آن برخوردار است.

وحیدی عنوان کرد: وزارت آموزش و پرورش در اختیار فرزند این منطقه و استان قرار گرفته است و این نشان دهنده توان و ظرفیت بالای نیروی انسانی در این منطقه است.

وزیر کشور گفت: مهمترین ظرفیت یعنی سرمایه انسانی به عنوان موتور محرکه حرکت‌های بزرگ محسوب می‌شود که ایلام از آن برخوردار است.

وی تصریح کرد: با همان روحیه دفاع مقدس باید پای کار بیاییم اما باید بستر و زمینه سازی ایجاد شود. دستگاه‌های حکومتی، وظیفه پیدا کردن الگوهای پیشرفت را دارند.

وی گفت: هر استان الگوی پیشرفت خود را دارد و باید با از نقطه نظرات صاحب نظران استفاده کرد.

وزیر کشور اضافه کرد: برنامه دولت این است در سال آینده اختیارات فراوانی به استان‌ها داده شود، صندوق‌های پیشرفت شکل گیرد و منابعی واریز شود و در اختیار مجموعه استان قرار بگیرد تا با اختیارات بیشتری کارها پیش برود.

وی بیان کرد: مدل حرکت در سطح استان تحول داشته باشد و در اینجا سلسله نقاط محوری وجود دارد. دولت سیزدهم خود را مکلف می‌داند بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب پیش برود.

وحیدی تصریح کرد: این بیانیه مهم و سند وزینی برای گام برداشتن در چهل ساله دوم انقلاب است که با یک نگاه بلند به آینده و همراه با توجه به نقاط کلیدی، این حرکت باید شتابان دنبال شود.

وی گفت: معیار انتخاب استانداران کارآمدی و انقلابی بودن بوده است.

کد خبر 5363384

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 6 =