دادستان تهران از دادسرای عمومی وانقلاب ناحیه ۱۶ شبانه بازدید کرد

دادستان عمومی و انقلاب تهران در ادامه بازدیدهای دوره‌ای، این بار به صورت از پیش اعلام نشده و شبانه از دادسرای ناحیه ۱۶ بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در راستای پیگیری برنامه‌های راهبردی دادسرای تهران و به منظور نظارت مستقیم و میدانی بر عملکرد قضات و کارکنان، دادستان عمومی و انقلاب تهران شبانگاه ۲۵ دی ۱۴۰۰ به صورت سرزده از دادسرای ناحیه ۱۶ بازدید کرد.

علی صالحی همچنین در واحدهای کشیک و برخی از شعب این دادسرا حضور یافت و ضمن ارائه توصیه‌های لازم بر اهمیت و حساسیت کار قضات و کارکنان کشیک شب در این ساعات تأکید کرد.

وی در ادامه با اعلام این مطلب که تکریم ارباب رجوع و شهروندمداری محور تمامی اقدامات در دادسرای عمومی و انقلاب تهران است، خاطرنشان کرد: ارتقای خدمت رسانی به مردم با هدف جلوگیری از اطاله دادرسی، تسریع در اجرای احکام و بهبود وضعیت بهره‌وری و عملکرد شعب، باید به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد.

دادستان عمومی و انقلاب تهران همچنین در دیدار با قضات و کارکنان دادسرای ناحیه ۱۶، دستورات لازم را به منظور تعیین تکلیف فوری پرونده‌های معوق و رفاه حال مراجعان صادر کرد.

وی با برخی از مراجعین این دادسرا نیز به صورت چهره به چهره به دیدار و گفت و گو پرداخت و پس از استماع درخواست‌های مردم، دستورات لازم را به منظور رسیدگی به مسائل و مشکلات مطرح شده صادر کرد.

کد خبر 5400668

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 9 =