اتمام پروژه‌های نیمه تمام و بدهی‌ها دغدغه مدیران شهری قزوین است

قزوین – رئیس شورای اسلامی شهر قزوین پروژه‌های نیمه تمام شهری و بدهی‌های شهرداری را مهمترین دغدغه اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهری دانست.

به گزارش خبرنگار مهر فرج‌اله فصیحی رامندی در جلسه شورای اسلامی شهر قزوین که با حضور شهردار و مدیران شهری قزوین برای تقدیم بودجه پیشنهادی شهرداری در سال ۱۴۰۱ برگزار شد اظهار کرد: لایحه بودجه باید تا پایان دی ما تقدیم می‌شد و شهرداری نیز اعلام آمادگی کرده بود اما به دلیل تراکم برنامه‌ها وقت برای امروز تعیین شد.

وی افزود: تا پایان بهمن فرصت داریم بودجه را بررسی کرده و تا ۱۵ اسفند نیز امیدواریم بتوانیم بودجه تصویب شده را منتشر کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین با بیان اینکه همواره دنبال شهرداری بودیم که افق‌های بلندی را داشته باشد، تاکید کرد: دغدغه پروژه‌های نیمه تمام، بدهی بانکی، سازماندهی معضلات و مشکلات شهری و اصلاح ساختار مدیریتی شهر مد نظر همه دغدغه مندان و شورا بوده که در برنامه‌های بودجه ۱۴۰۱ بخش اعظمی از آن دیده شده است.

وی تصریح کرد: امیدواریم درآمد پیش بینی شده در بودجه محقق شود و هم از جانب عمرانی و هزینه‌های جاری مترتب بر آن به یک ساختار مناسب برسیم.

وی در پایان با بیان اینکه بررسی لایحه بودجه از هفته آینده در صحن شورا آغاز خواهد شد تا به موقع تصویب شود، عنوان کرد: امیدواریم در سال آینده بتوانیم به اهداف درآمدی که پیش بینی شده برسیم.

کد خبر 5409031

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 4 =