۱۰ خرداد آخرین مهلت اخذ درس «آشنایی با طب ایرانی و مکمل»

فرصت ثبت نام هشتمین فراخوان درس «آشنایی با طب ایرانی و مکمل» ۱۰ خردادماه ۱۴۰۱ به پایان می رسد.

به گزارش خبرنگار مهر، ثبت نام هشتمین فراخوان درس «آشنایی با طب ایرانی و مکمل» از ۱۷ اردیبهشت ماه آغاز شده است و ۱۰ خردادماه به پایان می رسد.

متقاضیان باید جهت ثبت نام به وب سایت دانشگاه علوم پزشکی مجازی به نشانی http://vums.ac.ir مراجعه کنند.

دو واحد درس «آشنایی با مبانی طب ایرانی و مکمل» ویژه دانشجویان سال تحصیلی ۱۴۰۱ دانشگاه ها/ دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور است.

دانشگاه علوم پزشکی مجازی با استناد به مصوبه شصت و پنجمین جلسه شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی کشور در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ با مشارکت دفتر طب ایرانی و مکمل، هیات ممتحنه و ارزشیابی رشته طب سنتی و دبیرخانه های تخصصی دو واحد درس «آشنایی با مبانی طب ایرانی و مکمل» برای دانشجویان علوم پزشکی ارائه می کند.

اخذ این واحد درسی برای دانشجویان دکتری عمومی پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و کارشناسی پیوسته رشته های پرستاری، مامایی، فیزیوتراپی و تغذیه دانشگاه ها/ دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور اجباری است.

اخذ این واحد درسی برای دانشجویان سایر رشته های دانشگاه ها/ دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور اختیاری است.

دانشجویان باید نسبت به تکمیل فرم تقاضای درس «آشنایی با مبانی طب ایرانی و مکمل» در سایت دانشگاه علوم پزشکی مجازی اقدام کنند.

بارگذاری تصویر معرفی نامه از اداره کل آموزش دانشگاه/ دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور، بارگذاری تصویر کپی کارت ملی، بارگذاری تصویر اسکن یک قطعه عکس ۳*۴، پرداخت شهریه واحاد انتخابی جهت دانشجویان دانشگاه آزاد و سایر دانشجویان شهریه پرداز از مدارک ثبت نام است.

انتخاب واحد از ۱۷ اردیبهشت تا ۱۰ خرداد صورت می گیرد. کلاس مجازی از ۱۱ خرداد آغاز می شود و در ۳۱ مرداد پایان می پذیرد. آزمون الکترونیکی درس «آشنایی با مبانی طب ایرانی و مکمل» ۷ شهریور برگزار می شود و نمرات در شهریورماه ۱۴۰۱ به دانشگاه های علوم پزشکی اعلام می شود.

شهریه ۲ واحد درسی «آشنایی با مبانی طب ایرانی و مکمل» برای دانشجویان دانشگاه آزاد و سایر دانشجویان شهریه پرداز با احتساب ۴۰ درصد تخفیف مبلغ ۳ میلیون و ۵۲۵ هزار و ۱۲۰ ریال (۳۲۵ هزار و ۵۱۲ تومان) است. این واحد درسی برای دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی غیر شهریه ای، رایگان است.

کد خبر 5495237

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =