ریزش ساختمان ۱۰طبقه در آبادان/۱۰کشته و ۳۵ مجروح تاکنون

آبادان- ریزش ۴۰ درصد یک ساختمان ۱۰ طبقه در آبادان مطابق آمار اولیه ۱۰ کشته و ۳۵ مجروح در پی داشته است، تیم‌های امدادی به محل حادثه اعزام‌شده‌ و تاکنون ۳۲ نفر از زیر آوار نجات پیدا کرده‌اند.

خبرگزاری مهر - گروه استان‌ها: ظهر روز دوشنبه در جریان ریزش یک ساختمان ۱۰ طبقه در آبادان تعدادی از مردم کشته و زخمی شدند.

گفته می‌شود به دنبال ریزش بخش‌هایی از ساختمان بزرگ «متروپل» در خیابان امیری آبادان به تعدادی خودرو هم آسیب وارد شده است. طبق گفته حاضران در محل، شدت این حادثه به قدری بود که ساختمان‌های اطراف به شدت لرزیدند.

تعدادی آمبولانس و اتوبوس آمبولانس درحال امدادرسانی به حادثه دیدگان است و آتش نشانان در محل حضور دارند و هنوز علت آن اعلام نشده است.

مدیر عامل هلال احمر خوزستان گفته است: طبق ارزیابی‌های اولیه ساختمان مجاور بنایی که ریزش کرده نیز شرایط پایداری ندارد.

شعبانی ادامه داد: تمهیداتی انجام شده و وارد فاز عملیاتی شده ایم و با توجه به اینکه خیابان منتهی به منطقه عریض نیست مردم همکاری کرده و راه را باز کنند. ساختمان مجاور طبق گزارش‌های اولیه، در حال ساخت است و از لحاظ ایمنی شرایط پایداری ندارد و تمهیداتی برای آن نیز باید اندیشیده شود.

برج تجاری، پزشکی، اداری متروپل در فضایی با بیش از ۶ هزار مترمربع در ۹ طبقه توسط هلدینگ عبدالباقی در سال در سال ۱۳۹۸ ساخته و توسط استاندار وقت خوزستان افتتاح و به بهره‌برداری رسیده بود.


آخرین اخبار از این حادثه را در زیر بخوانید.


۰۳:۰۲: با پیدا شدن اجساد سه تن دیگر توسط تیم‌های جستجوی هلال احمر تعداد فوتی‌ها به ۱۰ نفر رسید


۰۰:۴۰ دستور دادستان کل کشور درباره حادثه ریزش ساختمانی در آبادان

دادستان کل کشور با صدور پیامی ضمن عرض تسلیت به جانباختگان حادثه ریزش ساختمانی در آبادان، بر نظارت ویژه بر پرونده و برخورد قاطع با متخلفان تاکید کرد.


۲۳:۴۰ بازداشتی‌های حادثه ریزش ساختمان آبادان ۸ نفر شدند

رئیس دادگستری خوزستان گفت: تعداد بازداشت شدگان حادثه فرو ریختن ساختمان ۱۰ طبقه متروپل آبادان به هشت نفر رسید.‌


۲۲:۳۷ دستور قالیباف برای رسیدگی به حادثه فروریختن ساختمان در آبادان


۲۲:۲۱ اسامی آخرین کشته‌ها و مجروحان حادثه آبادان اعلام شد

دانشکده علوم پزشکی آبادان اسامی آخرین کشته‌ها و زخمی‌های حادثه فرو ریختن ساختمان ۱۰ طبقه متروپل آبادان را اعلام کرد.

تاکنون در این حادثه ۷ نفر فوت کرده‌اند و ۲۹ نفر زخمی شده‌اند.

اسامی فوت شدگان:

۱. طارق قیم ۳۵ ساله

۲. حسین سعیداوی پور ۴۰ ساله

۳. محمد کشفی ۴۰ ساله

۴. مسیح صادقی ۷ ساله

۵. علی نیک‌پور قنواتی

۶. امیر لفتوی

۷. فرد مجهول‌الهویه آقا


۲۲:۱۴ آمار کشته‌های ریزش ساختمان درآبادان به ۷ نفر رسید

رئیس روابط عمومی اورژانس خوزستان از فوت هفت نفر و مجروح شدن ۲۹ نفر در حادثه ریزش ساختمان متروپل در آبادان خبر داد.

عارف شرهانی اصل در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین مصدومان حادثه ریزش ساختمان متروپل در آبادان اظهار کرد: تا این لحظه هفت نفر در این حادثه فوت کردند و ۲۹ نفر مجروح شده‌اند.

وی افزود: تلاش‌ها برای آواربرداری همچنان ادامه دارد.


۲۲:۰۷ فیلم / عملیات آواربرداری ساختمان آبادان به شب رسید / استمرار امدادرسانی

مطابق گزارش میدانی خبرنگار مهر از محل حادثه ریزش ساختمان در آبادان همچنان عملیات امدادی و آواربرداری به‌رغم تاریک شدن هوا استمرار دارد.


۲۱:۰۷ فیلم / تجمع خانواده‌ها در محل ریزش ساختمان در آبادان / جزئیات عملیات نجات از زیر آوار!

«قاسم آل کثیر» خبرنگار خبرگزاری مهر از محل حادثه ریزش ساختمان در آبادان و جزئیات آواربرداری و نجات افراد گزارش می‌دهد.


۲۰:۵۷ وزیر کشور به زودی به آبادان می‌آید / قوه قضائیه قاطعانه برخورد کند

سید محمد مولوی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، با اشاره به ریزش ساختمان ۱۰ طبقه متروپل در آبادان اظهار کرد: دقایقی بعد از وقوع این حادثه با وزیر کشور تماس گرفتم و خواستار رسیدگی فوری به این حادثه شدم؛ لذا وزیر کشور هم قول داد به زودی برای بررسی روند وقوع این حادثه به آبادان سفر کند.

وی افزود: کسانی که مجوز ساخت این ساختمان را صادر کرده‌اند اکنون باید پاسخگو باشند. آن زمان که فریاد می‌زدم سازمان منطقه آزاد اروند و استاندار وقت، خوزستان و آبادان را نابود می‌کنند، هیچ‌کسی کمکی نمی‌کرد.


۲۰:۴۵ آمار کشته‌های ریزش ساختمان آبادان به ۶ نفر رسید / ۳۲ مجروح تاکنون

رئیس روابط عمومی اورژانس خوزستان از فوت ۶ نفر و مجروح شدن ۳۲ نفر در حادثه ریزش ساختمان متروپل در آبادان خبر داد.

عارف شرهانی اصل در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین مصدومان حادثه ریزش ساختمان متروپل در آبادان اظهار کرد: تا این لحظه ۶ نفر در این حادثه فوت کردند و ۳۲ نفر مجروح شده‌اند.

وی افزود: تلاش‌ها برای آواربرداری همچنان ادامه دارد.

این در حالیست که هلال احمر آمار مجروحان را ۳۵ نفر اعلام کرده که ۲۹ نفر به بیمارستان اعزام شده اند.


۲۰:۲۴ فیلم / ‏‬ گزارش میدانی خبرنگار مهر از آبادان / آواربرداری ادامه دارد


۱۸:۱۱ اسامی مصدومان و جان باختگان ریزش ساختمان در آبادان اعلام شد

سخنگوی اورژانس کشور در گفتگویی رسانه‌ای اظهار کرد: تاکنون امیر لفطوی، مهدی اسماعیلی، مهدی کشکی، علی نیک پور قنواتی و یک فردی که هویت وی مشخص نیست در این حادثه دلخراش جان خود را از دست داده‌اند.

مجتبی خالدی افزود: همچنین تا به این لحظه ۲۸ مصدوم در بیمارستان‌های منطقه بستری هستند.

اسامی مصدومان بستری شده شامل:

بیمارستان ۱۷ شهریور

۱. سید محبوبه پورشرف هاشمی ۲۵ ساله بستری

۲. عبدالرسول محجوب فر ۴۲ ساله

بیمارستان امام خمینی

۱. نگار درآباد ۲۸ ساله

۲. سید مرتضی طهوری ۵۷ ساله

۳. منصور توسلی ۶۱ ساله

۴. نوید مزرعاوی ۲۶ ساله

۵. عبدا… باوی پور

۶. حسین عسکراوی ۲۱ ساله

۸. علیرضا اسدی سامانی ۵۳ ساله

۹. محمدعلی کرمزاده ۳۶ ساله

۱۰. علی بحرامیان ۲۴ ساله ترخیص

۱۱. میثم عرفی ۳۱ ساله

۱۲ حدیث هاشم مطوری

۱۳. دانیال دریس ۲۱ ساله ترخیص شد

۱۴- حسین رسولی ۴۴ ساله

۱۵. فاطمه آل ناصر ۳۱ ساله

۱۶. کامران سامانی نژاد ۵۶ ساله با رضایت شخصی مرخص

۱۷. عباس بچاری ۳۴ ساله

۱۸. مجید توسلی ۴۲ ساله

بیمارستان شهید بهشتی

۱. طارق قیم ۳۵ سال

۲. معصومه کوشیکی ۵۶ ساله

۳. عبدا… بحرانی پور ۲۴ ساله

۴. مسیح صادقی ۷ ساله

۵. حمیدصادقی

۶. علیرضافرحانیان ۳۲ ساله

وی بیان کرد: جستجو برای آوار برداری و نجات سایر افراد زیر آوار مانده ادامه دارد. احتمال افزایش این آمار بسیار وجود دارد.


۱۷:۵۹ دستور ویژه رئیسی برای رسیدگی به سانحه ریزش ساختمان در آبادان

حجت‌الاسلام رئیسی که در سفر عمان به سر می‌برد، به معاون اول خود دستور داد ضمن اعزام گروه‌های امداد و نجات سازمان آتش‌نشانی تهران برای امداد به آسیب‌دیدگان، کلیه امکانات استانی و کشوری را برای رسیدگی فوری به سانحه ریزش ساختمان در آبادان به کار گیرد.


۱۷:۴۵ ۳۰ تا ۴۰ درصد ساختمان متروپل اهواز ریزش کرد / احتمال تداوم ریزش

احسان عباسپور ظهر امروز در گفتگویی رسانه‌ای با اشاره به ریزش ساختمان دوقلوی متروپل در آبادان اظهار کرد: مردم از حضور در محل این ساختمان تخریب شده خودداری کنند زیرا احتمال ریزش مابقی آن وجود دارد.

وی افزود: ۳۰ تا ۴۰ درصد این ساختمان که در خیابان اصلی قرار دارد ریزش کرده است و همه مردم دعا کنند که تعداد فوتی‌ها بیشتر از این نشود.

سید محمد محمدی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی آبادان نیز در این گفتگو اظهار کرد: اکثریت مصدومان این حادثه حالشان خوب است و سرپایی درمان شده‌اند ولی دو تا سه نفر هستند که وضعی بحرانی دارند و تحت درمان هستند. یک مورد البته به اتاق عمل منتقل شده است.

وی افزود: جراحان ما به صورت کامل در بیمارستان‌ها حضور دارند و آمادگی کامل داریم.


۱۷:۴۳ آتش نشانان حادثه پلاسکو در حال اعزام به آبادان

قدرت الله محمدی سرپرست سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اعزام نیروهای آتش نشان به آبادان، اظهار کرد: تیم آتش نشانان و نیروهای امدادی که در حادثه ساختمان پلاسکو اقدام به امداد رسانی کرده بودند در حال اعزام به آبادان هستند.

وی ادامه داد: همچنین ماشین‌های برش بتون و تمامی تجهیزات لازم برای آواربرداری نیز همراه با آتش نشانان در حال اعزام به آبادان است.


۱۷:۳۲ طرح شکایت از صادرکنندگان مجوز برج متروپل آبادان

قاسم بغلانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به ریزش برج دوقلوی متروپل آبادان اظهار کرد: اعضای شورای اسلامی شهر و مجموعه شهرداری به خانواده‌هایی که عزیزان خود را از دست دادند، تسلیت می‌گویند و همچنین طلب شفای عاجل برای مصدومان دارند و به مردم آبادان قول می‌دهیم بدون هیچ‌گونه اغماض نیز همه اقدامات قانونی را در راستای احقاق حق مردم انجام خواهیم داد.

وی با بیان اینکه ضوابط و قوانین صدور مجوز ساختمانی شفاف است، افزود: از صادرکنندگان مجوز احداث برج دوقلوی متروپل آبادان شکایت خواهد شد و هر فردی که تعلل کرده باید پاسخگوی خون‌های ریخته شده و مصدومان باشد؛ شهردار سابق و سایر مسئولان وقت شهرداری و هر نهادی که در صدور مجوز نقش داشته است هیچ‌گونه حاشیه امنی نخواهند داشت.

رئیس شورای اسلامی شهر آبادان خواستار ورودی جدی قوه قضائیه برای برخورد فوری و قانونی با مسببان حادثه دلخراش متروپل آبادان شد و گفت: دادگستری کل خوزستان و دادگستری شهرستان آبادان از همان دقایق ابتدایی حادثه دستورات خوبی را صادر کردند و دادستان نیز با حضور میدانی و دستور بازداشت سازنده ساختمان نشان دادند که پیگیری‌های خوبی در حال انجام است.


۱۷:۲۹ استاندار خوزستان در محل حادثه ساختمان متروپل آبادان حاضر شد


۱۶:۴۵ دستور «مخبر» برای رسیدگی فوری به مصدومان حادثه آبادان

محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور بلافاصله پس از اطلاع از وقوع ریزش ساختمان متروپل در شهر آبادان، در تماس‌های تلفنی جداگانه با استاندار خوزستان و فرماندار آبادان، دستورات لازم برای بسیج امکانات جهت کمک به مصدومان و مجروحان این حادثه را صادر کرد و ضمن تسلیت به خانواده‌های جانباختگان این حادثه و ابراز همدردی با مصدومان، خواستار بررسی دقیق علل وقوع این اتفاق شد.


۱۶:۲۵ ۵ کشته و ۲۷ مصدوم تاکنون

فرماندار آبادان گفت: تعداد فوتی‌های حادثه ریزش متروپل ۵ نفر و مصدومان آن ۲۷ نفر است و حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد ساختمان تخریب شده است.


۱۶:۲۱ عکس / ریزش ساختمان ۱۰ طبقه در آبادان

بقیه تصاویر را اینجا ببینید.


۱۶:۱۷ دستور ویژه وزیر کشور در ارتباط با حادثه آبادان

احمد وحیدی، به دنبال حادثه دلخراش ریزش ساختمان متروپل در شهرستان آبادان، در تماس تلفنی با استاندار خوزستان خواستار به‌کارگیری همه امکانات برای رسیدگی فوری به حادثه دیدگان و نجات محبوسان احتمالی زیر آوار شد.

وی در این تماس تلفنی از صادق خلیلیان خواست، با به‌کارگیری همه ظرفیت‌ها و امکانات، برای نجات افرادی که احتمالاً در پارکینگ و طبقه همکف این ساختمان گرفتار شده اند، تسریع شود.

وحیدی همچنین به ستاد مدیریت بحران کشور و سازمان همیاری شهرداری و دهیاری کشور دستور دارد همه امکانات خود را در این زمینه به کار گیرند و در اسرع وقت نسبت به بررسی کارشناسانه این حادثه اقدام کنند علاوه بر این، وزیر کشور خواستار شناسایی و برخورد با مسببان و متخلفان این حادثه شد.


۱۶:۱۵ ساختمان‌های اطراف ساختمان متروپل آبادان تخلیه می‌شوند

احسان عباسپور فرماندار آبادان ظهر امروز در گفت‌وگویی رسانه‌ای با بیان اینکه ساختمان متروپل در حال ساخت بوده و احتمال تلفات به دلیل حضور در منطقه مسکونی وجود دارد، اظهار کرد: دستور تخلیه مناطق اطراف ساختمان داده شده است.

عباسپور افزود: هم اکنون تمامی دستگاه‌ها در منطقه حضور دارند و در حال انجام عملیات آواربرداری هستند.

شعبانی، مدیرعامل هلال‌احمر استان خوزستان نیز گفت: ۱۱۵ کارشناس فوریت‌های پزشکی از شهرستان‌های آبادان، خرمشهر، ماهشهر و شادگان همراه با دو تیم سگ‌های زنده‌یاب و خودروهای ست‌نجات به محل حادثه اعزام و عملیات تخلیه و ایمن سازی صحنه آغاز شده است.


۱۶:۱۵ فیلم / شعار «عزا عزا است امروز» از سوی مردم آبادان

جمعی از مردم آبادان با حضور در محل ساختمان ریزش کرده متروپل، شعار «عزا عزا است امروز» سر دادند.


۱۵:۵۹ آمارکشته های ریزش ساختمان آبادان به ۴ نفر رسید / ۲۵ مجروح تاکنون

رئیس روابط عمومی اورژانس خوزستان از فوت چهار نفر و مجروح شدن ۲۵ نفر در حادثه ریزش ساختمان متروپل در آبادان خبر داد.

عارف شرهانی اصل در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین مصدومان حادثه ریزش ساختمان متروپل در آبادان اظهار کرد: تا این لحظه چهار نفر در این حادثه فوت کردند و ۲۵ نفر مجروح شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه یکی از مصدومان تکنسین اورژانس است، افزود: تلاش‌ها برای آواربرداری همچنان ادامه دارد.


۱۵:۴۵ آماده باش بیمارستان‌های اهواز برای پذیرش مصدومان حادثه آبادان

در پی ریزش بخش‌هایی از ساختمان متروپل در آبادان، حبیب حی بر معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با صدور نامه‌ای به بیمارستان‌های گلستان، رازی، امام خمینی (ره)، طالقانی و سینا اهواز آماده باش اعلام کرد.

در متن این نامه دلیل آماده باش، پذیرش بیماران احتمالی در این حادثه اعلام شده و به واسطه آن اورژانس، بخش‌های جراحی و اتاق عمل این بیمارستان‌ها آماده پذیرش شدند.


۱۵:۴۵ شهروندان از تجمع در محل ریزش ساختمان متروپل آبادان خودداری کنند

سرهنگ حسین زلقی فرمانده انتظامی شهرستان آبادان ظهر امروز دوشنبه در گفت‌وگویی رسانه‌ای با اشاره به ریزش ساختمان تجاری متروپل در آبادان گفت: از مردم درخواست می‌شود از ورود به محدوده خیابان امیری و معابر منتهی به آن خودداری کرده و به هیچ عنوان در محل حادثه حاضر نشوند.

وی گفت: تیم‌هایی از یگان‌های انتظامی و راهور برای تأمین نظم و امنیت در محل حادثه حضور دارند و نسبت به تخلیه لایه به لایه جمعیت از معابر و نوارکشی در محل اقدام می‌کنند تا مسیر تردد خودروهای امدادی باز شود.


۱۵:۳۵ دستور قضائی بررسی حادثه ریزش ساختمان آبادان صادر شد

در پی ریزش ساختمان در دست احداث متروپل در آبادان، رئیس کل دادگستری خوزستان دستور بررسی دقیق علت و عوامل حادثه، امدادرسانی به مصدومان و برخورد سریع و قاطع با همه مرتبطان و مسببان حادثه را صادر کرد.

علی دهقانی افزود: ظهر امروز ساختمان چندطبقه در دست احداث در آبادان ریزش کرد که بلافاصله رئیس دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان در صحنه حاضر و دستورات مقتضی برای رسیدگی به موضوع صادر شد.

وی از دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خواست تا در کنار رئیس دادگستری و دادستان آبادان، موضوع را تا حصول نتیجه مقتضی پیگیری و نظارت کند.


۱۵:۱۴ فیلم / ادامه عملیات امداد و نجات در آبادان


۱۴:۵۳ ۳ کشته و ۲۱ مجروح در حادثه ریزش ساختمان در آبادان

رئیس روابط عمومی اورژانس خوزستان از فوت سه نفر و مجروح شدن ۲۱ نفر در حادثه ریزش ساختمان متروپل در آبادان خبر داد.

عارف شرهانی اصل در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین مصدومان حادثه ریزش ساختمان متروپل در آبادان اظهار کرد: تا این لحظه سه نفر در این حادثه فوت کردند و ۲۱ نفر مجروح شده‌اند.

وی افزود: تلاش‌های برای آواربرداری همچنان ادامه دارد.


۱۴:۳۹ فیلم / وضعیت ساختمان ریزش کرده در آبادان


۱۴:۲۲ ۱ کشته و ۷ مجروح به دنبال ریزش ساختمان

سید نادر نقیبی رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی آبادان گفته است که ریزش ساختمان تجاری در آبادان تاکنون یک کشته و ۷ مصدوم برجای گذاشته است

نقیبی در خصوص ریزش ساختمان در آبادان گفت: این ساختمان در مرکز شهر بوده و بخشی از ساختمان که ریزش کرده، بر روی ماشین‌ها آوار شده است.

وی ادامه داد: ۱۵ دستکاه آمبولانس، یک اتوبوس آمبولانس در محل هستند و ۱۰ دستگاه آمبولانس هم درخواست دادیم و همچنین بالگرد نیز در منطقه است.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی آبادان ادامه داد: تا الان هفت نیز به مراکز درمانی منتقل شدند و این حادثه فعلاً یک نفر فوتی نیز داشته است.

نقیبی بیان کرد: بیمارستان‌ها در حالت آماده باش هستند.

این در حالیست که مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور با اشاره به ریزش یک ساختمان در آبادان، اظهار کرد: بر اثر ریزش یک ساختمان ۱۰ طبقه تجاری اداری در آبادان شماری مصدوم شدند.

وی با بیان اینکه تیم‌هایی اورژانس از اهواز به محل حادثه اعزام شده‌اند، ادامه داد: احتمال افزایش مصدومان و فوتی‌ها وجود دارد و بر همین اساس ۵ دستگاه آمبولانس و یک اتوبوس آمبولانس در حال امدادرسانی هستند.


۱۴:۲۱ ۱۰ خودروی آتش نشانی اهواز به آبادان اعزام شدند

ابراهیم قنبری مدیرعامل سازمان آتش نشانی اهواز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: به دستور شهردار اهواز ۵۰ آتش‌نشان همراه با ۱۰ خودروی اطفای حریق و امداد نجات برای خدمات رسانی در حادثه ریزش ساختمان متروپل آبادان اعزام شدند.


۱۴:۱۲ نجات ۴ مصدوم از زیر آوار

سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبادان از مردم خواست در محل حادثه تجمع نکنند.

تاکنون ۴ مصدوم از زیر آوار نجات یافتند اما احتمال افزایش تعداد مجروحان زیاد است.


۱۴:۰۲ دستور تخلیه مناطق اطراف ساختمان داده شده است

فرماندار آبادان هم در این رابطه گفته است: آمار دقیقی از تلفات درحال حاضر وجود ندارد.

احسان عباس پور عنوان کرد: تمامی دستگاه‌ها در منطقه حضور دارند و درحال انجام وظایف خود هستند.

وی ادامه داد: ساختمان درحال ساخت بوده است و احتمال تلفات به دلیل حضور در منطقه مسکونی را دارد.

فرماندار آبادان یادآور شد: دستور تخلیه مناطق اطراف ساختمان داده شده است و چهار تیم امدادی از شهرستان‌های خرمشهر، ماهشهر و شادگان همراه با ۲ تیم سگ‌های زنده‌یاب و خودروهای ست نجات به محل حادثه اعزام شده است.


۱۳:۵۵ اعزام تیم‌های امدادی همراه با ۲ تیم سگ‌های زنده‌یاب

مدیرعامل هلال‌احمر استان خوزستان هم در این رابطه گفت: ساعت ۱۲:۳۰ امروز دوم خرداد ماه، گزارش حادثه ریزش ساختمان تجاری ۱۰ طبقه متروپل در شهرستان آبادان منطقه ته لنجی امیری اعلام شد.

شعبانی ادامه داد: ۴ تیم امدادی از شهرستان‌های خرمشهر، ماهشهر و شادگان همراه با ۲ تیم سگ‌های زنده‌یاب و خودروهای است نجات به محل حادثه اعزام و عملیات تخلیه و ایمن سازی صحنه آغاز شده است.

وی یادآور شد: تیم واکنش سریع استان و همچنین بیش از ۵۰ نیروی امدادی از شهرهای همجوار برای اعزام به محل حادثه آماده باش هستند.


کد خبر 5497207

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
 • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
 • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
 • captcha

  نظرات

  • شهروز IR ۱۵:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
   0 0
   شاهکار مهندسی بوده...بیه این نوع برجها میگن ضد زلزله چون قبل از اینکه زلزله بیاد خودش میریزه!!!
  • علی IR ۱۷:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
   0 0
   ضمن عرض تسلیت قبل از هر کاری باید مهندس ناظر بازداشت شود چون قصور ناظر وپیمانکار به یک اندازه است
  • ناشناس US ۱۸:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
   0 0
   شهرداری کجا بود؟ حالا اگه یه بدبخت بخواد تو زمین کشاورزی یه متر دیوار بکشه فوری خراب می کنند، سالهاست کل مملکت رو بوی گند فساد برداشته
  • IR ۱۹:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۲
   0 0
   یه خدمتی برای خدا انجام بدین که به جای عزا عزا ست امروز که باعث تبعات هست هم امنیتی هم روانی روی روح اتش نشانانه و مورد رضایت دشمن بگن اتش نشان ماشالا
  • امیر US ۰۴:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
   0 0
   واقعا برای نظام متاسفم به چند دلیل اول اینکه مملکت اونقدر جنگلی اداره میشه که همچین تخلفاتی انجام بشه و هیچ نظارتی هم نباشه دوما وسایل و تجهیزات از تهران باید بیاد پس آتشنشانی آبادان فقط شلنگ داره؟ و..... خدایا هرکسی که خیانت میکنه به این کشور و مردم تو سری خورش لعنت کنه.