توضیحات استانداری در خصوص سفر حج استاندار خوزستان

اهواز - روابط عمومی استانداری خوزستان ضمن ارائه توضیحاتی درباره مطالب منتشر شده سفر زیارتی حج واجب استاندار خوزستان در شبکه‌های اجتماعی گفت: استاندار خوزستان از قبل برای حج ثبت نام کرده بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی استانداری خوزستان در خصوص مطالب پیرامون سفر زیارتی حج واجب استاندار خوزستان در شبکه‌های اجتماعی توضیحاتی را ارائه داد.

در این متن بیان شده است: «ثبت نام حج تمتع استاندار خوزستان به صورت شخصی بوده و در سال ۸۶ مانند همه افراد عادی ثبت نام از طریق واریز وجه در سامانه مربوطه انجام شده است، در سال ۱۳۹۹ تمام اقدامات برای رفتن به این سفر معنوی انجام شده بود که به دلیل شیوع بیماری کرونا، کشور عربستان اجازه انجام حج را برای همه کشورها ممنوع کرد».

در این متن اظهار شده است: «با توجه به واریز وجوه مربوطه در سال ۹۹، سهمیه ایشان محفوظ ماند و مجدداً همانند سایر افرادی که کار ثبت نام و تعیین کاروان خود را انجام داده بودند، در سال جاری با اعلام آزاد شدن سفر حج، با هماهنگی و اجازه وزارت کشور و اطلاع دفتر رئیس برای این سفر اقدام شده است».

در این متن تاکید شده است: «گفتنی است استاندار خوزستان برای طولانی نشدن سفر، پس از انجام اعمال واجب حج، با اولین پروازهای کاروان‌های حجاج به کشور برمی‌گردند».

در این متن تصریح شده است: «نکته دیگر اینکه برخی افراد با نیات سیاسی و با نشر اظهارنظرهای خلاف واقع به دنبال اهدافی واهی هستند، به طوری که هک شرکت فولاد خوزستان از سوی دشمنان قسم خورده کشور را نیز به این سفر زیارتی ارتباط می‌دهند این در حالی است که وقوع این اتفاق ارتباطی به حضور یا عدم حضور استاندار در استان ندارد. گفتنی است پس از وقوع این اتفاق جلسه شورای تأمین استان برگزار و تصمیمات و تدابیر لازم اتخاذ شد».

در این متن یادآوری شده است: «رفع مشکلات مهم و حیاتی استان مطابق برنامه‌های زمانبندی شده استاندار از زمان عهده داری مسئولیت وی تاکنون در حال انجام است و در این راستا اعتبارات خوبی از طریق مصوبات سفر رئیس جمهوری برای استان خوزستان با پیگیرهای استاندار در جلسات کشوری به استان تخصیص یافت که طی سال‌های گذشته کم سابقه بوده است».

در این متن تاکید شده است: «در این میان انتظار می‌رود افراد ضمن دوری از حواشی که تاکنون هیچ دستاوردی برای استان نداشته است از انتشار برخی موضوعات که منتج به مخدوش شدن اذهان عمومی می‌شود خودداری کنند و اخبار اقدامات استانداری در روزهای اخیر را از منابع رسمی پیگیری نمایند».

در این متن تصریح شده است: «معاون اقتصادی استانداری خوزستان به عنوان کفیل تا بازگشت استاندار خوزستان به صورت تام‌الاختیار مسئولیت امور محوله را بر عهده دارد».

کد خبر 5526461

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha