رقبای فرنگی‌کاران کشورمان مشخص شدند/ آغاز پیکارها از فردا

رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان از فردا جمعه در شهر صوفیه بلغارستان آغاز خواهد شد که نمایندگان ایران در پنج وزن نخست به میدان می‌روند.

به گزارش خبرگزاری مهر، قرعه کشی اوزان دهگانه رقابت‌های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان عصر امروز در شهر صوفیه بلغارستان محل برگزاری این رقابت‌ها انجام شد.

بر این اساس نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۱۷ نفر حضور دارند، سید آرش نگهداری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف دنیس میهای از رومانی می‌رود.
در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۱۸ نفر شرکت کرده اند، سعید اسماعیلی در دور نخست با ماکس ول بلک از آمریکا کشتی می‌گیرد و در صورت غلبه بر این کشتی گیر، در دور دوم به مصاف کوتو گومی از ژاپن می‌رود.
در وزن ۶۳ کیلوگرم که ۱۸ نفر حضور دارند، ایمان محمدی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با برنده کشتی میان آزات ساریار از ترکیه و اومیش از هند مبارزه می‌کند.
در وزن ۶۷ کیلوگرم که ۲۸ شرکت کننده دارد، سید دانیال سهرابی در دور نخست به مصاف نوردوس نورکانوف از قرقیزستان می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان عبدالرحمن عمر از مصر و مارکو استول از آلمان می‌رود.
در وزن ۷۲ کیلوگرم که ۳۱ نفر حضور دارند، امیر عبدی در دور اول با ایتو نیشیدا از ژاپن مبارزه می‌کند و در صورت گذر از این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان دیمیتار استفچو از بلغارستان و جاکوب سیمچیک از کرواسی پیکار می‌کند.
در وزن ۷۷ کیلوگرم که با شرکت ۲۴ کشتی گیر برگزار می‌شود، مسعود کاووسی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان تورنیکه میکلادزه از گرجستان و راجموند زورای از مجارستان می‌رود.
در وزن ۸۲ کیلوگرم که ۲۴ نفر حضور دارند، علیرضا مُهمدی در دور نخست با کریستین مدینا مونز از مکزیک کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر، در دور دوم با شأن یولین از چین تایپه مبارزه می‌کند.
در وزن ۸۷ کیلوگرم که ۲۵ شرکت کننده دارد، دانیال چوبانی در دور اول با ماریو ووکوویچ از صربستان کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی در این دیدار، در دور بعد به مصاف اوندرج حاولکا از چک می‌رود.
در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۲۱ نفر حضور دارند، علی عابدی درزی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با برنده کشتی میان ماتیوس ایوانوفسکی از لهستان و اینوت گوسا از رومانی مصاف می‌دهد.
در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که با حضور ۱۶ نفر برگزار می‌شود، فردین هدایتی در دور نخست به مصاف جوهر اوزاروف از قزاقستان می‌رود و در صورت پیروزی در این دیدار، در دور بعد با برنده کشتی میان اریک پانک از استونی و آلبرت واردانیان از ارمنستان مبارزه می‌کند.

برنامه کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان به شرح زیر است:

جمعه: ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۷: مسابقات مقدماتی اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم
جمعه: ساعت ۱۸:۱۵ تا ۱۹:۱۵: مسابقات نیمه نهایی اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم
شنبه: ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۷: مسابقات مقدماتی اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم
شنبه: ساعت ۱۸:۱۵ تا ۱۹:۱۵: مسابقات نیمه نهایی اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم
شنبه: ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۲: مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم
یکشنبه: ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹:۱۵: شانس مجدد اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم
یکشنبه: ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۲: رده بندی وفینال اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم

کد خبر 5566596

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha