طرح روزانه ۲ میلیون سوال در شبکه شاد

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: تا قبل از راه اندازی شبکه شاد در جایی که دانش آموزان حضور داشتند، ما حاضر نبودیم و با راه اندازی شاد روزانه فقط ۲ میلیون سوال پاسخ داده می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، اصغر باقرزاده در سیزدهمین نشست کمیته اجرایی شبکه دانش آموزی شاد، اظهار کرد: ظرفیت‌های شبکه شاد در اوایل راه اندازی با اکنون قابل مقایسه نیست و پیشرفت بسیار چشمگیری را شاهد بودیم که قابل تقدیر است.

معاون وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه شبکه شاد از ابتدای راه اندازی تاکنون تغییرات مثبت زیادی داشته است، گفت: معلمان مباحث آموزشی را در شاد دنبال کردند و از ظرفیت این شبکه استفاده کردند، همچنین همکارانم در حوزه پرورشی نیز بسیاری از جشنواره‌ها و مسابقات و فعالیت‌ها را در دوران کرونا، با استفاده از شاد ادامه دادند و تعطیل نکردند.

وی افزود: تا قبل از راه اندازی شبکه شاد در جایی که دانش آموزان حضور داشتند، ما حاضر نبودیم و با راه اندازی شاد ما نیز در محل حضور دانش آموزان و کنارشان قرار گرفته ایم.

باقرزاده تاکید کرد: شاد، فرصتی است تا امکان حضور در کنار دانش آموزان فراهم شود.

معاون پرورشی و فرهنگی با بیان اینکه اطلاعات و تحلیل داده‌ها در شبکه شاد مهم است، تصریح کرد: سنجش اثربخشی در برنامه‌های شبکه شاد اهمیت دارد، لذا پیشنهاد می‌کنم جنبه تعاملی شاد را افزایش دهیم.

وی گفت: می‌توانیم گفت‌وگوهای صمیمی با دانش آموزان در شاد داشته باشیم و به زودی با استفاده از امکان مکالمه صوتی در این شبکه اجتماعی دانش آموزی، برنامه هفتگی گفت‎وگو را ترتیب می‌دهیم.

روزانه بیش از ۲ میلیون سوال در «شادبین» پرسیده می شود

علی باقرزاده، مشاور وزیر و مدیر راهبردی شاد، اظهار داشت: یکی از بخش‌هایی که از شبکه شاد به خوبی استفاده کرده، حوزه پرورشی و فرهنگی است و بسیاری از برنامه‌های این حوزه به دلیل استفاده از شاد ارتقا پیدا کرده است.

وی ضمن یادآوری پویش‌های فعلی و گذشته معاونت پرورشی که با استفاده از ظرفیت شاد انجام شده، ادامه داد: معتقدم بخش‌هایی که با خانواده سروکار دارند باید از فرصت شبکه شاد استفاده کنند تا برنامه‌های خود را پیش ببرند.

علی باقرزاده اضافه کرد: یکی از ظرفیت‌های شاد که معتقدم معاونت پرورشی و فرهنگی باید آن را ببیند و از آن اطلاع داشته باشد، شادبین است.

مشاور وزیر و مدیر راهبردی شاد اعلام کرد: روزانه بیش از ۲ میلیون سوال در شادبین پرسیده می‌شود و دانش آموزان کشور از امکان جستجوی امن و پاک در اینترنت بهره مند می‌شوند.

کد خبر 5632727

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha