سامانه «شاد» در پویش دانش آموزی پاسداشت نظامی مشارکت می‌کند

مسئول مدارس شبانه روزی و نمونه دولتی دوره اول متوسطه وزارت آموزش و پرورش از مشارکت سامانه شاد در پویشِ دانش آموزی پاسداشت حکیم نظامی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، نرگس رازانی مسئول مدارس شبانه‌روزی و نمونه دولتی دوره اول متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: با برنامه ریزی انجام شده در وزارت آموزش و پرورش، فعالیت‌های متنوعی برای آشنایی بیشتر دانش آموزان شبانه روزی با شعر، اندیشه و سلوک حکیم نظامی در سطح کشوری اجرا خواهد شد.

وی افزود: دبیرخانه فعالیت‌های مرتبط با حکیم نظامی در اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی مستقر شده است و براساس شیوه نامه تهیه شده، این دبیرخانه در دو محور مهمِ مرتبط با حکیم نظامی فعالیت خواهد کرد.

مسئول مدارس شبانه روزی و نمونه دولتی دوره اول متوسطه وزارت آموزش و پرورش با اشاره به محورهای فعالیت دبیرخانه دانش آموزی پاسداشت حکیم نظامی در استان آذربایجان شرقی گفت: ارائه ماژول اختصاصی درباره حکیم نظامی در سامانه «شاد» و برگزاری جشنواره دانش آموزی با محوریت انشاء نویسی، تولید پادکست و مهارت‌های نوین شامل ساخت بازی‌های رایانه‌ای، پویانمایی و فعالیت‌های نوین IT محور؛ موضوع این فعالیت‌ها خواهد بود.

رازانی در پایان به فعالیت مشترک مدارس شبانه روزی کشور با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان نیز اشاره کرد و ادامه داد: براساس تفاهم صورت گرفته میان اداره مدارس شبانه روزی وزارت آموزش و پرورش و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با اطلاع رسانی گستردهِ فراخوان کشوری به ۱۴۰ هزار دانش آموز و ۱۴ هزار نفر کادر آموزشی مدارس شبانه روزی، دانش آموزان و کادر متعهدِ آموزشی این مدارس در پویش ملی خوانش اشعار حکیم نظامی مشارکت فعال خواهند داشت.

کد خبر 5702069

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha