مذاکره با چهار گزینه داخلی سرمربیگری تیم ملی / مشکلات افزایش می یاید

فدراسیون فوتبال با چهار گزینه داخلی برای عهده دار شدن هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان در رقابتهای مقدماتی جام جهانی در حال مذاکره است.

به گزارش خبرنگارمهر، امیرقلعه نویی ،علی دایی، افشین قطبی و بیژن ذوالفقارنسب چهارگزینه اصلی فدراسیون فوتبال برای هدایت تیم ملی به شمارمی روند که پس از مذاکرات مقدماتی، قرار است برنامه های خود را برای پذیرش مسئولیت تیم ملی ارائه تا درنشست کمیته تیم های ملی مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

به همین منظور قراراست اعضای کمیته تیم های ملی درنشست صبح روزشنبه خود در فدراسیون فوتبال، برنامه های این 4 مربی را به بحث بگذارند و بهترین گزینه را در این زمینه انتخاب و به هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال معرفی کنند.

پس از منتفی شدن حضورخاویر کلمنته درتیم ملی، فدراسیون فوتبال کشورمان با چرخشی 180 درجه ای در سیاست های گذشته خود ، استخدام مربیان داخلی را در اولویت قرار داد.

در این میان با توجه به کمبود وقت و شرایط حساس تیم ملی در رقابت های مقدماتی جام جهانی، جمعی از مربیان موفق سالهای اخیر لیگ برتر ازسوی فدراسیون فوتبال گزینش تا شرایط آنها مورد بررسی قرار گیرد و درنهایت 4 گزینه نهایی شامل ، قلعه نویی ، دایی، قطبی و ذوالفقارنسب انتخاب و قرار است از میان آنها یک گزینه ظرف روزهای آینده برای هدایت تیم ملی نهایی شود.  

فدراسیون فوتبال درانتخاب هریک از گزینه های موجود با چالش هایی روبروست و از همین رو از کمیته تیم های ملی خواسته است با بررسی تمامی جوانب بهترین انتخاب را در این زمینه انجام دهند. 

شرایط این روزهای فوتبال ایران به گونه ایست که انتخاب هر یک از گزینه های داخلی برای تیم ملی مشکلات فدراسیون را افزایش خواهد داد چرا که این چهار گزینه دارای مخالفان و موافقانی هستند و با انتخاب هر یک از آنها گروهی دیگر در جبهه مخالف قرار خواهند گرفت.

کد خبر 643113

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 7 =