کرامتی همکاری خود را با یونیسف تمدید کرد

مهتاب کرامتی در پی تمدید قرارداد همکاری با دفتر یونیسف در تهران دو سال دیگر هم سفیر حسن نیت یونیسف ایران باقی می‌ماند.

به گزارش خبرگزاری مهر، طی مراسمی با حضور نماینده یونیسف در ایران، مهتاب کرامتی هنرمند و بازیگر سینما، قرارداد همکاری خود را با یونیسف ایران دو سال دیگر تمدید کرد تا همچنان به همکاری خود با این سازمان به عنوان سفیر حسن نیت ادامه دهد.

در این مراسم مهتاب کرامتی بار دیگر ضمن تاکید بر تعهد خود برای حمایت از کودکان ایران، ترویج حقوق و صحبت از نیازهای آنان، گفت: این باعث افتخار من است که در سمت خود به عنوان سفیر حسن نیت یونیسف ایران باقی بمانم. قصد دارم دامنه تعهدات خود را نسبت به کودکان گسترش دهم. از دیگر هنرمندان کشورم نیز دعوت می‌کنم من را در این راه همراهی کنند، تا بتوانیم با کمک یکدیگر نیازهای کودکان در معرض آسیب را به کانون توجه بیاوریم و اطلاع رسانی مناسبی درباره وضعیت کودکان و نوجوانانی که به حاشیه رانده شده و یا نادیده گرفته شده‌اند، انجام دهیم.

همچنین نماینده یونیسف در ایران، آقای پال هالس هوف، ضمن تقدیر از کار و تلاش خانم کرامتی افزود: مهتاب کرامتی نه تنها یک بازیگر موفق در عرصه سینما است، بلکه بازیگری بسیار عالی در صحنه خدمات بشردوستانه نیز است. تعهد و علاقه وی نسبت به کودکان تحسین برانگیز است و به طور مستقیم و قابل لمسی به بهبود وضعیت زندگی آنان کمک کرده است. همکاری با خانم کرامتی شانس بزرگی  است و امیدواریم با حمایت وی بتوانیم هنرمندان بیشتری را حول محور حمایت از کودکان ایران بسیج کنیم.

مهتاب کرامتی همکاری خود با یونیسف ایران را در سال 1384 شمسی با شرکت در نهضت اطلاع رسانی یونیسف با عنوان" متحد برای کودکان - متحد علیه ایدز" آغاز کرد. در سال 1385 ، وی رسما به سمت سفیر حسن نیت یونیسف در ایران منصوب شد و تا کنون در فعالیتهای و نهضت های اطلاع رسانی متعددی به نفع کودکان شرکت کرده است. سفرای حسن نیت یونیسف هر دو سال به شرط رضایت خودشان و با توافق دفتر یونیسف مربوطه، در سمت خود ابقا می‌شوند.

کد خبر 1280494

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 0 =