اجازه ندهيد جريان هاي لائيك و فتنه گر آموزش و پرورش را در اختيار بگيرند

امام جمعه مشهد گفت: فرهنگيان بسيجي كشور نبايد اجازه بدهند جريان هاي لائيك و موسسان فتنه 88 تحولات سياسي كشور را به نفع خودشان مصادره كنند و آموزش و پرورش را در اختيار بگيرند.

به گزارش خبرنگار مهر از مشهد، آيت الله احمد علم الهدي ظهر سه شنبه در مراسم اختتاميه نهمين همايش سراسري مديران كانون ها و اعضاي شوراي سازمان بسيج فرهنگيان كشور در مشهد بيان كرد: شما امروز به بركت وجود امام رضا(ع) در مشهد حضور يافته ايد و الان كه قصد بازگشت به شهر و ديارتان را داريد بايد به رسالتان در باره نظام و انقلاب عمل كنيد.

وي افزود: امام هشتم(ع) در بين ائمه از جمله اماماني بودند كه به مسئله تشكيل حكومت ولايي و اسلامي توجه بسيار زيادي داشتند.

آيت الله علم الهدي ابراز كرد: برخي از افراد وقتي مي خواهند حديث سلسله الذهب امام رضا(ع) را تفسير كنند فقط به جنبه توحيدي آن توجه مي كنند حال آنكه حضرت در بخش عمده اي از اين حديث به مسئله نظام ولايي توجه داشته اند.

وي خطاب به فرهنگيان بسيجي حاضر در همايش تاكيد كرد: شما به عنوان يك بسيجي پاي اين انقلاب بايستيد و براي ولايي باقي ماندن اين نظام تلاش كنيد و اين مهمترين رسالت شما محسوب مي شود.

عضو مجلس خبرگان رهبري با اشاره به انتخابات رياست جمهوري گفت: انتخاب رئيس جمهور محترم از اين نظر اهميت دارد كه ايشان منصوب رهبر معظم انقلاب هستند و گرنه اگر بخواهيم به ميزان راي ايشان توجه كنيم خواهيم ديد ايشان فقط 50.7 درصد آراء را بدست آورده اند و عده زيادي از مردم به رئيس جمهور منتخب راي نداده اند.

وي تصريح كرد: آن چيزي كه دشمنان آن را هدف گرفته اند ستون خيمه انقلاب يعني ولايت فقيه و رهبر مظعم انقلاب اسلامي است.

آيت الله علم الهدي با اشاره به فتنه سال 88 گفت: كساني كه در فتنه 88 به خيابان آمده و اردو كشي خياباني به راه انداختند مدعي بودند در انتخابات تقلب صورت پذيرفته است اما اين ادعايشان فقط براي حمله كردن به رهبري بود و گرنه به جاي شعار بر ضد ايشان شعار مرگ بر احمدي نژاد سر مي دادند چون بر فرض هم كه تقلبي صورت گرفته بود برنده انتخابات بايد مورد هجمه واقع مي شد نه ستون خيمه انقلاب، و همين مسئله نشان مي دهد ادعاي دروغين تقلب فقط براي ايجاد بهانه ا ي براي حمله كردن به رهبري و ولايت فقيه بوده است.

وي افزود: حالا با توجه به تحولات سياسي كه در كشور بوقوع پيوسته برخي از جريانات سياسي فكر مي كنند براي آنها فرصتي ايجاد شده تا بتوانند وارد حوزه هاي مهم اجتماعي و سياسي نظام شوند و از آن طريق به نظام ضربه بزنند.

امام جمعه مشهد  تاكيد كرد: يكي از مهم ترين اين حوزه ها و نهادهاي كشور آموزش و پرورش است كه يك سلسله جريان هاي سياسي مي خواهند وارد اين حوزه شده و آن را به نفع خودشان مصادره كنند.

وي خطاب به فرهنگيان بسيجي اظهار كرد: شما نبايد اجازه بدهيد جريان هاي لائيك و موسسان فتنه 88 تحولات سياسي كشور را به نفع خودشان مصادره كنند و آموزش و پرورش را در اختيار خودشان بگيرند.

آيت الله علم الهدي  افزود: فرهنگيان بسيجي بايد جريان هاي سياسي را شناسايي كنند و اجازه ندهند اينگونه اتفاقات رخ بدهد.

وي گفت: 34 سال است نظام ولايي ما سرپا ايستاده و از اين پس هم دشمنان نخواهند توانست كاري را از پيش ببرد.

عضو مجلس خبرگان رهبري با اشاره به تفاوت عمده بين بيسجيان و افراد ارزشي با افراد غير ارزشي ابراز كرد: غير ارزشي ها فقط تا پاي شكم و شهوتشان سر حرفشان مي ايستند اما نيروهاي ارزشي و بسيجي تا پاي جانشان از عقيده شان دفاع مي كنند.

کد خبر 2119251

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha