برج آزادی پادگان اشرف سرنگون شد/ نابودی نماد پوشالی منافقین در حضور اعضای این گروهک

با خروج آخرین نفرات گروهک منافقین از پادگان اشرف، برج موسوم به آزادی در این پادگان سرنگون شد تا هیمنه پوشالی این گروهک برای همیشه از یاد ملت عراق پاک شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیده‌بان، برج آزادی اشرف که مرتفع‌ترین برج این پادگان بود، بعد از خروج آخرین گروه از اعضای منافقین از پادگان اشرف، سرنگون شد.

به گفته شاهدان عینی در اطراف این پادگان، اعضای منافقین با ناامیدی و ناراحتی فراوان شاهد سرنگونی پایه‌های این برج بودند و این آخرین تصویری بود که از پادگان اشرف به یاد سپردند.


تصویر میدان موسوم به آزادی در مرکزیت پادگان اشرف، چند روز قبل از تخلیه نهایی این پادگان
 


پایه های فلزی برج موسوم به آزادی
 


پایه های تخریب شده برج، شاهدان عینی می گویند منافقین باقیمانده در اشرف
در هنگام تخریب برج با ناامیدی در حال تماشای تخریب این برج توسط مردم عراق بودند

برج آزادی تقریباً در مرکزی‌ترین نقطه این پادگان و در وسط خیابان 100 (خیابان اصلی اشرف) بنا شده بود و بنا به گفته اعضای جدا شده این گروهک، با صرف هزینه‌ای بسیار زیاد و بیگاری اعضای منافقین در طول چندین ماه ساخته شده بود تا شاید بتواند ایجاد روحیه و انگیزه برای اعضای فریب خورده در این پادگان باشد و مانع ریزش نیرو از تشکیلات فرقه ای رجوی شود.

جدا شده‌های این گروهک می گویند هدف مسعود رجوی از ساخت این برج ایجاد نماد و شبیه‌سازی با اماکن تفریحی و دیدنی ایران بود.

دلیل دیگر از ایجاد این برج استفاده از تصاویر آن در ویدئو‌ها و عکس‌های منتشر شده از رسانه‌های این گروهک بود تا چهره ای بانشاط و پویا از این بیابان واقع در جاده خالص نشان داده شود.

گفتنی است با آزادسازی پادگان اشرف از وجود اعضای گروهک منافقین و با از بین رفتن آثار و بناهای باقی‌مانده از این گروهک، نمادهای سال‌ها جنایت و خیانت منافقین در حق مردم ایران و عراق برای همیشه محو خواهد شد.

کد خبر 2136299

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 3 =