فرماندار بعنوان پدر شهرستان نباید سلیقه ای کار کند

رامیان – خبرگزاری مهر: استاندار گلستان گفت: همان طور که استاندار پدر استان است فرماندار نیز به عنوان پدر شهرستان است و نباید سلیقه محور کار خود قرار دهیم بلکه اصل جوهره خدمت به مردم می باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن صادقلو عصر چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرماندار رامیان گفت: باید دنبال برنامه ی تحولی شهرستان باشیم و مدیریت بنده بر اساس تدوین یک مدیریت استراتژیک در استان است.

وی افزود: جوهره خدمت از اساس است و نباید پایه را بر تودیع و معارفه بگذاریم هم آموزه دینی و آموزه ی انقلاب ما گواه این مطلب است.

وی بیان کرد: بنابر اقتضای کار تغییرات امری بسیار طبیعی است و این تودیع و معارفه نباید شائبه ها را مطرح نماید تا باعث شود مسئولین و ملت مطالبات را فراموش کنند.

صادقلو اعلام کرد: این شائبه ها در منطقه رامیان مطرح نشود و کارایی افراد با شائبه مخلوط نگردد.

وی ضمن تشکر از سوخته سرایی، فرماندار سابق رامیان، گفت: امیدواریم ایشان در عرصه های زندگی همچون گذشته توفیقات زیادی داشته باشد.

وی با اشاره به صادقلو فرماندار جدید گفت: با توجه به سمت های زیادی که وی در کشور داشت و با توجه به رشته  مهندسی کشاورزی ایشان به این نتیجه رسیدیم که مناسب شهرستان رامیان است.

استاندار گلستان بیان کرد: مدیریت استراتژیک می تواند یک منشور واحد برای همه مجریان و همه کسانی که نظارت می کنند ایجاد نماید، مدیریت استراتژیک بر 4 پایه است، اول باید افقی در مدیریت خود مد نظر داشته باشیم سپس بدانیم در کجای افق هستیم و آسیب شناسی کنیم چرا اینجا هستیم و در آخر روش ها و راهکارهایی تدوین نماییم تا به آن افق برسیم.

وی ادامه داد: البته این افق باید در چارچوب نظام تدوین شود که تبع آن هم چارچوب اقتصاد مقاومتی خواهد بود.

صادقلو خاطرنشان کرد: مطالبات اصلی مردم ما بیکاری جوانان ـ رونق تولید و صنعت است، موضوع کشاورزی یک واقعیت است و کشاورزی می تواند توسعه بیاورد ولی نمی تواند محور توسعه باشد گاهی ما به خاطر کشاورزی صنعت را از دست می دهیم.

وی مهمترین بحث را در شهرستان رامیان توسعه گردشگری دانست و گفت متاسفانه طرح جامع گردشگری برای شهرستان رامیان ارائه نشده است و در سایه همگرایی باید این ظرفیت ها را به فرصت اقتصادی تبدیل نماییم.

کد خبر 2259662

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 14 =