جراحان فوق تخصص پلاستیک 130 بیمار بوشهری را معاینه کردند

جراحان فوق تخصص پلاستیک که برای معاینه و معالجه بیماران دارای ناهنجاری های سر و صورت به استان بوشهر اعزام شده اند در روز اول 130 بیمار را معاینه کردند. قرار است امروز 16 نفر از آنها تحت عمل جراحی قرار بگیرند.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به بوشهر، گروه جراحان فوق تخصص پلاستیک پیش از ظهر جمعه وارد استان بوشهر شدند و مورد استقبال جامعه پزشکی استان و بیماران در بیمارستان شهدای خلیج فارس قرار گرفتند.  تیم فوق تخصص جراحی پلاستیک 130 بیمار از سرتاسر استان و مناطق محروم که دارای ناهنجاری های سر و صورت و شکاف کام و لب بودند را معاینه کردند و قرار شد از این تعداد 35 نفر تحت عمل جراحی قرار بگیرند. 16 نفر از این بیماران در روز اول معالجه می شوند.

در این سفر ، بسیج جامعه پزشکی در استان بوشهر تیم جراحان را همراهی می کند. این تیم به سرپرستی عبدالجلیل کلانتر هرمزی تا 22 مهر ماه جاری در استان بوشهر حضور دارند.

عبدالجلیل کلانتر هرمزی در حاشیه استقبال از این تیم پزشکی در بیمارستان شهدای خلیج فارس، گفت: مسئولان بیمارستان پیگیر سفر دوم این تیم به استان بوشهر شدند و اعلام کردند باز هم بیمارانی در استان هستند که به ویزیت نیاز دارند به همین علت برای دومین بار به این استان آمدیم و امیدواریم که بتوانیم بیشترین خدمات را به بیماران محروم این استان ارائه کنیم. برخی از افراد در همین بیمارستان معالجه می شوند و اگر نیاز باشد افراد دارای بیماری های سخت تر به تهران اعزام می شوند.

پیش از این تیم جراحان پلاستیک در بهمن ماه سال گذشته به استان بوشهر سفر کرده بودند.

در گروه جراحان پلاستیک اعزام شده به بوشهر، رضا شاهوردیانی فوق تخصص جراحی پلاستیک، عبدالجلیل کلانتر هرمزی، سرپرست گروه و فوق تخصص جراحی پلاستیک، رضا رفیع فوق تخصص جراحی پلاستیک، محسن فدایی عراقی فوق تخصص جراحی پلاستیک، کامیار اژدری جراح پلاستیک، مهدی جعفری جراح پلاستیک، ابراهیم اسکندری پور جراح پلاستیک، محمد طلوعی جراح پلاستیک، نازنین دوایی مشاور جراحی پلاستیک، علیرضا چیت سازان عکاس پزشکی، آرش اسکونژاد مسئول IT تیم جراحی پلاستیک، پوریا رضایی و فاطمه تاجیک پرستار جراحی پلاستیک، مهدخت نصیری دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی حضور دارند.

کد خبر 2386627

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 4 =