جناب‌خان به عادل فردوسی‌پور هدیه داد/ چالش بر سر بیشتر زنده ماندن

جناب خان در آخرین برنامه «نود» در سال ۹۴ مهمان عادل فردوسی پور شد و یک بلیت هواپیما به او هدیه داد و گفت فردوسی پور می تواند کنار جعبه سیاه هواپیما درد و دل کند.

به گزارش خبرنگار مهر، عادل فردوسی پور مثل هر سال این بار هم برای آخرین برنامه «نود» سال ۹۴ خود سراغ یک مهمان ویژه رفت تا ساعاتی مفرح از ورزش را برای مخاطبانش رقم بزند. 

جناب خان شخصیت عروسکی برنامه «خندوانه» شب گذشته ۲۸ اسفند مهمان برنامه فردوسی پور شد و دقایقی را با وی و مهمانان برنامه اش گفتگو کرد و همچنین به داوری و کارشناسی صحنه هایی از فوتبال پرداخت. 

بخشی از گفتگوی جناب خان با فردوسی پور در برنامه به «احلام» فرد مورد علاقه جناب خان اختصاص داشت که در همین راستا این شخصیت عروسکی از فردوسی پور خواست به جای نام بردن از «احلام» از عبارت «سرکار خانم» استفاده کند. 

تعصب جناب خان نسبت به احلام

فردوسی پور از جناب خان پرسید با این تعصبی که دارد اجازه می دهد همسرش سراغ ورزش برود و جناب خان با پاسخ مثبت بیان کرد که اجازه می دهم سراغ فوتسال بانوان برود اما کسی نباید داخل سالن شود و هیچ کس هم نباید حریفش باشد.

فرشته کریمی بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان از جمله مهمانان تلفنی برنامه بود که روی خط آمد که جناب خان با اشاره به اینکه احلام روپایی های بسیار خوبی می زند از او پرسید آیا آشنا دارد تا بتواند همسرش را در تیم فوتسال ثبت نام کند؟

در ادامه این گفتگو نیز کریمی از جناب خان خواست در زمینه فوتسال بانوان هم سرمایه گذاری کند و او بیان کرد که فعلا در حوزه لبو سرمایه گذاری کرده است.

یک بلیت هواپیما هدیه جناب خان برای عادل فردوسی پور

فردوسی پور در بخشی از این برنامه نیز به جناب خان وعده داد که می خواهد فضا را به سمت عید ببرد و بعد از نمایش تصاویری از شادی هواداران آبادانی فوتبال و تیم صنعت نفت، جناب خان شعری درباره آبادان و جنوبی ها خواند.

جناب خان در آخرین «نود» یک هدیه برای فردوسی پور داشت. این هدیه یک بلیت هواپیما در پروازی بی بازگشت بود و جناب خان توضیح داد با این بلیت می توانی پرواز کنی اما در هنگام پرواز خلبان بیرون می پرد و تو می توانی کنار جعبه سیاه هواپیما درد و دل کنی.

این هدیه جناب خان به سخنان فردوسی پور درباره مرگ دلخواهش اشاره داشت که پیش از این در فصل دوم برنامه «خندوانه» مهمان رامبد جوان شده بود و گفته بود که دوست دارد مرگش مثل سقوط یک هواپیما با هیجان باشد و زیر یک دقیقه طول بکشد.

حقت است که احلام به تو جواب مثبت نمی‌دهد

فردوسی پور اما در پاسخ به گفته های جناب خان بیان کرد که هنوز زود است و او آرزو دارد که مسابقات لیگ برتر و جام جهانی را هم ببیند.

چالش بین جناب خان و فردوسی پور در استفاده از بلیت باعث شد این شخصیت عروسکی شعری بخواند با این مضمون که «چرا عادل کند کاری که باز آرد پشیمانی»

فردوسی پور نیز خطاب به وی بیان کرد: حقت است که احلام به تو جواب مثبت نمی‌دهد.

واکنش جناب خان به سخن فردوسی پور این بود که هیچ گاه یک ایرانی را تهدید نکند و فردوسی پور در پایان از او خواست چند جام جهانی دیگر را هم ببیند.

حضور جناب خام در آخرین برنامه «نود» باعث شد بسیاری از هواداران غیر فوتبالی و غیر ورزشی نیز این برنامه و گفتگوهای آنها را دنبال کنند.

جناب خان همچنین به عنوان عضو هیات مدیره باشگاه پاریسن ژرمن با عادل فردوسی پور در مورد اتفاقات این باشگاه فرانسوی گفتگو کرد و در ادامه نیز لوران بلان مربی باشگاه پاریسن ژرمن نیز پشت خط آمد و با جناب خان صحبت کردند.

جناب خان بعد از صحبت با لوران بلان خطاب به فردوسی پور گفت که نحسی برنامه «نود» گریبانگیر باشگاه پاریسن ژرمن هم شده است.

کد خبر 3582989

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 0 =