سومین شماره مجله «فناوری مهر» منتشر شد

شناسهٔ خبر: 3711526 -
سومین شماره مجله «فناوری مهر» با مطالب متنوعی از گفتگو، گزارش و یادداشت در ۴ بخش مجزا شامل فناوریهای نوین، علم و دانش، هوافضا و فناوری اطلاعات و ارتباطات منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، شماره تیرماه مجله «فناوری مهر»، در بخش علم و دانش نگاه تفصیلی دارد به بررسی وضعیت نشریات علمی و گزارشی با عنوان سایه تهدید بر سر نشریات علمی منتشر کرده است. در این بخش خبر کسب رتبه بالاترین نرخ رشد تولید علم در دنیا از سوی ایران نیز مورد بررسی قرار گرفته است.

در سومین شماره مجله «فناوری مهر» بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات به موضوع ارزان شدن اینترنت و گران شدن مکالمات تلفنی پرداخته و بررسی نفوذ در سایتهای دولتی و افشای اطلاعات مشترکان یکی از اپراتورهای تلفن همراه از جمله پرونده های ویژه این بخش است.

در این بخش برای دوستداران تکنولوژی، آخرین اخبار از آیفون ۷ و اقدامات کمپانی اپل نیز منشر شده است.

در بخش فناوریهای نوین، مصاحبه تفصیلی با رئیس جهاد دانشگاهی به بهانه لغو تحریم ها و وضعیت کالاهای دانش بنیان از جمله مهمترین مطالب است که در آن نگرانی از ورود محصولات فناوری داخلی به کشور، مورد بررسی قرار گرفته است. بررسی تاثیر جدایی بریتانیا از اتحادیه اروپا بر فناوری از دیگر موضوعات خواندنی در این شماره از ماهنامه «فناوری مهر» است.

هوافضا بخش جدید مجله فناوری مهر است که در آن مهمترین موضوع فضایی در یک ماه اخیر که به قرارگرفتن کاوشگر «جونو» در مدار مشتری اختصاص یافته، مورد بررسی قرار گرفته است.

شماره سوم مجله فناوری مهر در ۷۰ صفحه در قالب فایل PDF از اینجا قابل دریافت است.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 6 =