امام جمعه سنندج:

حضور پرشور مردم در انتخابات موجب یاس و ناامیدی دشمنان می شود

شناسهٔ خبر: 3958779 -
سنندج – امام جمعه سنندج با اشاره به اهمیت حضور و مشارکت گسترده مردم در انتخابات ۲۹ اریبهشت ماه، گفت: حضور پرشور مردم در این انتخابات موجب یاس و ناامیدی دشمنان نظام اسلامی می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ماموستا عبدالرحمن خدایی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه سنندج که در مسجد جامع این شهر و با حضور اقشار مختلف مردم اقامه شد، اظهار داشت: انتخابات یکی از عرصه های مهم در راستای تصمیم گیری برای آینده انقلاب اسلامی است و به همین دلیل همه باید در این عرصه مهم حضور و مشارکت فعالی داشته باشند.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات های متعدد در تاریخ انقلاب اسلامی ایران، ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران بر پایه رای مردم شکل گرفته است و به همین دلیل از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون برگزار انتخابات با حضور و مشارکت مردم در اولویت بوده و به صورت مستمر و منظم انتخابات های مختلفی در راستای تعیین مسئولان و مدیران نظام برگزار شده است.

وی به پیام و نتیجه حضور مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه اشاره کرد و یادآور شد: مردم باید آگاه و هوشیار بوده و با مشارکت گسترده و پررنگ در انتخابات، راه نفوذ دشمنان را ببندند و ثابت کنند که در هر شرایط زمانی و مکانی آماده دفاع از انقلاب اسلامی ایران هستند.

امام جمعه سنندج با بیان اینکه کمک الهی همواره پشتیبان ملت ایران است، ادامه داد: با شرکت آگاهانه در انتخابات، انتخاب فرد اصلح و پیروی از توصیه های رهبر معظم انقلاب، دل دوستان را شاد و دشمنان را مایوس کنیم.

وی خواستار انتخاب افراد اصلح در دو عرصه انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا شد و افزود: همه باید در راستای صلاح کشور افرادی توانمند و کاردان را انتخاب کنیم تا این افراد بر اساس توانمندی های خود بتوانند به مردم خدمت کنند.

ماموستا خدایی در بخش دیگری از سخنان خود در خطبه های امروز نماز جمعه سنندج به توطئه های دشمن بر علیه دین مبین اسلام اشاره کرد و گفت: دشمنان اسلام از هر فرصتی برای توطئه استفاده می کنند ولی مردم باید هوشیار بوده و با عمل به آموزه های دینی توطئه های دشمنان را خنثی کنند.

وی با اشاره به حمایت های استکبار جهانی از رژیم اشغالگر قدس و جنایت های این رژیم جعلی در فلسطین، اظهار کرد: دشمنان اسلام همواره از قدرت مسلمانان واهمه داشتند،
بنابراین از طریق ایجاد این رژیم قصد ضربه به جامعه اسلامی را داشته و دارند.

وی گفت: از سال ۱۳۷۲ تا سال ۱۳۷۷ در مجموع ۱۱۵ فلسطینی در زندان های این رژیم شهید شدند که نشان از قصاوت و بیرحمی این رژیم دارد.

به گفته وی، مسلمانان باید با اتحاد و همدلی برای نجات فلسطین تلاش خود را به کار گیرند و از تفرقه اجتناب کنند

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 0 =