سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهر تهران گفت: نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در کلانشهر تهران هشتم آذرماه در سالن همایشهای مرکز مطالعات وزارت امور خارجه برگزارمی شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر همایون امیر شرفی امروز به روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی شهر تهران  گفت : این همایش در راستای ماموریت ها و اهداف سازمان مبنی بر ارتقا کمی و کیفی و تسریع در اجرای طرحهای عمرانی و اقتصادی و جذب سرمایه گذاران توانمند برای اجرای مطلوب پروژه های کلان شهر تهران برگزار می شود.

وی اظهار داشت : در این نمایشگاه از سرمایه گذاران داخلی و بین المللی که شناسایی شده اند، دعوت شده که به طور مستقیم و از نزدیک با پروژه های دارای قابلیت جذب سرمایه گذاری شهر تهران آشنا و زمینه همکاری آنان با سازمان و مجموعه شهرداری فراهم شود.

سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهر تهران یادآور شد : در این نمایشگاه ضمن ارائه اطلاعات پروژه ها بصورت کاتولوگ و بر روی لوح فشرده، ترتیبی اتخاذ شده که سرمایه گذاران در صورت تمایل نیز از مکان پروژه ها بازدید کنند.

وی پروژه های نمایشگاه بین المللی، برج میلاد، لویزان، کوهسار، بیهقی، حقانی و نواب را از جمله  پروژه هایی دانست که در این نمایشگاه به سرمایه گذاران معرفی می شوند.

امیرشرفی، یکی از راهکارهای جذب سرمایه گذار را معرفی و شناساندن پروژه ها جذاب و کلانشهری به سرمایه گذاران توانمند ذکر کرد .

وی تصریح کرد : سرمایه گذاران طی یک جلسه ضمن آشنایی کلی با پروژه و ماموریت ها و اهداف سازمان امکان طرح دیدگاهها و ابهامات احتمالی خود را در مورد پروژه ها داشته و از سایت پروژه بازدید کنند به این ترتیب زمان تصمیم گیری برای آنان کاهش یافته و در عین حال سازمان امکان انتخاب سرمایه گذار از بین سرمایه گذاران متعدد را با در نظر گرفتن مصالح شهرداری خواهد داشت.

کد خبر 403951

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 15 =