فضای مجازی به محلی برای تخریب دستگاه‌های اجرایی تبدیل شده است

اردبیل- فرماندار اردبیل با اشاره به اعلام نظرهای غیرواقع در فضای مجازی تأکید کرد: این فضا هم اکنون به محلی برای تخریب دستگاه‌های اجرایی تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، جواد زنجانی ظهر دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان اردبیل تصریح کرد: اینکه شهروند از برخی حوزه‌ها از جمله محیط‌زیست و بهداشت گله دارد، قابل‌قبول است اما در برخی مواقع ادارات خود سوژه‌های تخریبی ایجاد می‌کنند.

وی تأکید کرد: به منظور رفع کمبودها و نارسایی‌ها باید خود مدیران احساس مسئولیت کنند؛ چرا که تمامی آسیب‌ها منشأ خارجی نداشته و باید به صورت مداوم آسیب‌شناسی از زیرمجموعه کاری خود داشته باشند.

فرماندار اردبیل با بیان اینکه هر مدیری باید عملکرد خود را ارزیابی کند، ادامه داد: بی‌توجهی به آسیب‌ها منجر به تشدید آن می‌شود.

به گفته زنجانی هر اداره‌ای باید از دیدگاه شهروندان عملکرد خود را ارزیابی کرده و تماماً نگاه مثبت به عملکرد خود نداشته باشد.

رئیس شورای اداری شهرستان اردبیل با اشاره به برخی رفتارهای نامطلوب با ارباب‌رجوع در ادارات تأکید کرد: نتیجه این رفتارها سوق دادن افراد جامعه به سوءاستفاده و انحراف است و بی‌شک انحراف به صورت تدریجی بروز و ظهور دارد.

وی با بیان اینکه هزینه انحرافات یک کارمند و یک مادر به پای نظام نوشته می‌شود و دشمن ناکارآمدی نظام را مطرح می‌کند، تأکید کرد: روابط ناسالم در برخی ادارات به گوش ما می‌رسد و انتظار ما بازنگری عملکرد ادارات از سوی مدیران مربوطه است.

زنجانی به محدودیت امکانات دولت نیز اشاره و تصریح کرد: دولت‌محوری امری منسوخ است و اداره‌ای موفق خواهد بود که بتواند برنامه محور بوده و حداکثر استفاده را از امکانات موجود داشته باشد.

فرماندار اردبیل به ضرورت تکریم ارباب‌رجوع و حمایت بخش خصوصی تأکید کرد و افزود: نیازمند برنامه‌ریزی برای امکانات موجود هستیم تا پاسخگوی مطالبات مردم باشیم.

رئیس شورای اداری اردبیل به آماده‌سازی حوزه‌های مختلف جهت استقبال از مسافران نوروزی اشاره کرد و بیان داشت: میوه شب عید و کالاهای پرمصرف تأمین شده و انتظار می‌رود در خصوص تنظیم بازار و تثبیت بازار نظارت‌ها با دقت انجام شود.

زنجانی تأکید کرد: گشت‌های مشترک نظارت و بازرسی نیز فعال است و امید می‌رود بدون کمترین کمبودی از مهمانان نوروزی استقبال کنیم.

کد خبر 4249825

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 6 =