آمار منفی در بحث سرانه ورزشی کرمانشاه قابل قبول نیست

کرمانشاه- مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: هیچ آمار منفی در بحث سرانه ورزشی کرمانشاه قابل قبول نیست و باید هر دوره نسبت به دوره قبلی از رشد منطقی و قابل قبول برخوردار باشیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، ارسلان حسینی در نشست شورای اداری اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با تقدیر از اداراتی که در افزایش سرانه ورزش موفق عمل کرده اند، اظهار داشت: هیچ آمار منفی در این زمینه قابل قبول و توجیه نیست و باید هر دوره نسبت به دوره قبلی از رشد منطقی و قابل قبول برخوردار باشیم.

حسینی افزود: علیرغم همه مشکلاتی که در سال ۹۶ داشتیم ورزش و جوانان استان سال خوبی را پشت سر گذاشت و در بسیاری از بخش ها رشد خوبی داشتیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه به کسب ۲۲۰۰ مدال در ورزش قهرمانی و تحرک بخشی به حوزه جوانان اشاره کرد و گفت: باید با نگاه برنامه ای در سال ۹۷ سایر ظرفیت های مغفول را به کار بگیریم.

 وی به ضرورت وحدت و انسجام جامعه ورزش اشاره کرد و گفت: متاسفانه هستند افرادی که تلاش میکنند این فضا را خدشه دار کنند و چشم های خود را به روی نقاط مثبت و اقدامات خوب مجموعه ورزش و جوانان استان کرمانشاه بسته اند و سیاه نمایی می‌کنند.

حسینی هیچ مجموعه ای را خالی از نقد ندانست و افزود: هیچکس در هیچ جایگاهی نباید از نقد سازنده شانه خالی کند و همواره باید خود را در معرض نقد سازنده بدانیم و با مطالب کذب، تخریب و سیاه نمایی رفتار منطقی و در چارچوب قانون داشته باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه خاطرنشان ساخت: در مباحث کاری تقویت مباحث کارشناسی، انظباط کاری، نظارت جدی و پیگیری ماموریت ها در همه بخشها و تکریم ارباب رجوع را از اهم برنامه های همه بخش های ستادی در سال ۹۷ ذکر کرد.

وی استفاده از تمامی ظرفیت ها در بخش نیروی انسانی را دیگر رویکرد سال ۹۷ عنوان کرد.

وی گفت: در حوزه نیروی انسانی ظرفیت های ورزش و جوانان استان خوب است و تلاش میشود با ساماندهی این ظرفیت در راستای توسعه عملکردها گام برداریم.

حسینی فعال بودن تمامی شوراها، کمیته ها، کمیسیون ها و ستادها را در ۲ حوزه ورزش و جوانان خواستار شد و حمایت و استفاده از کالای ایرانی و صرفه جویی به شکل درست و منطقی را مورد تاکید قرار داد و گفت: استفاده و حمایت از کالای ایرانی وظیفه همگانی تک تک اعضای جامعه ورزش و جوانان است.

کد خبر 4272604

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 2 =