۸۰ درصد از تجهیزات بیمارستان جدید یاسوج خریداری و نصب شده است

یاسوج - رئیس مجتمع آموزشی و درمانی شهدای دولت آباد و بیمارستان شهید جلیل یاسوج گفت: ۸۰ درصد از تجهیزات مورد نیاز این بیمارستان خریداری و نصب شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، خیرالله نوریان افزود: این بیمارستان در موافقت نامه اولیه با ۲۰۰ تخت پیش بینی شده بود که با ایجاد تغییرات و افزایش فیزیکی سازه درمانی بیمارستان تعداد تختهای بیمارستان به ۲۹۷ تخت افزایش پیدا کرد.

وی بیان داشت: با تلاشهای ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و نماینده مردم شریف بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی چارت سازمانی جدید و موافقت نامه اصولی آن بر اساس ۲۹۷ تخت بیمارستانی صادر می شود.

نوریان افزود: با توجه به سازه درمانی بیمارستان، امکان افزایش تختهای بیمارستان تا ۴۰۰ تخت وجود دارد.

وی با بیان اینکه همه نیروها از طریق آزمون جذب خواهند شد، گفت: در آزمون استخدامی سال ۹۵ حدود ۲۲۰ نفر در رشته‌های پزشک عمومی، پرستار، رادیولوژی، آزمایشگاه، اتاق عمل، هوشبری، مدارک پزشکی و فوریتهای پزشکی جذب و ساماندهی شدند.

نوریان تصریح کرد: سال ۹۶ نیز در این راستا آزمون برگزار شده و نیروهای پذیرفته شده در مرحله اعلام نتایج و تشکیل پرونده و ابلاغ هستند.

وی افزود: نیروهای خدماتی نیز از طریق آزمونی که اردیبهشت ۹۷ برگزار شد، جذب می شوند.

نوریان اظهار داشت: هماهنگیها و مطالعاتی نیز از سوی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی استان با دانشگاههای روسیه و برزیل در جهت تبادل استاد و دانشجو و همچنین پذیرش بیمار از کشورهای همسایه انجام شده است.

کد خبر 4428114

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 6 =