اعضای هیئت مرکزی نظارت بر شوراهای صنفی دانشجویان‏ منصوب شدند

اعضای هیئت مرکزی نظارت بر شوراهای صنفی دانشجویان، دستیاران و دانشجویان دکتری تخصصی در دانشگاه های علوم پزشکی معرفی و منصوب شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت (مفدا)، دکتر محمد رضا فراهانی، معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و رئیس هیئت مرکزی نظارت بر شوراهای صنفی دانشجویان، دستیاران و دانشجویان دکتری در احکامی جداگانه اعضای هیئت مرکزی نظارت را معرفی و منصوب کرد.

در این احکام سید وحید حسینی - دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و محمد حسین خانجانی- دبیر شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی همدان - به مدت یک سال به عنوان اعضای جدید هیئت مرکزی نظارت بر شوراهای صنفی دانشجویان، دستیاران و دانشجویان دکتری تخصصی (Ph.D) معرفی و منصوب شدند.

در متن این احکام آمده است: بدین‌وسیله بر اساس بند ۸ ماده ۳ آیین‌نامه شوراهای صنفی دانشجویان و دستیاران دانشگاه/ دانشکده‌های علوم پزشکی کشور و نظر به انتخاب جنابعالی در مجمع دبیران شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه‌ها در تاریخ ۲۱ شهریور ۹۷، به عنوان «اعضای هیئت مرکزی نظارت بر شوراهای صنفی دانشجویان، دستیاران و دانشجویان Ph.D» به مدت یک سال منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال با حضور فعال در جلسات هیئت مرکزی نظارت بر شوراهای صنفی در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.»

کد خبر 4446934

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 1 =