چهارمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی در اصفهان برگزار می شود

اصفهان - معاون علمی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان گفت: چهارمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه جامع علمی و کاربردی استان اصفهان سوم تا پنجم دیماه برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر٬ مهدی قیصری پیش از ظهر چهارشنبه در نشست خبری  با اصحاب رسانه با اشاره به برپایی چهارمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه جامع علمی و کاربردی استان اصفهان اظهار داشت: این نمایشگاه با هدف زمینه سازی موثر برای اشتغالزایی و کارآفرینی در کشور و آشکار سازی نیازهای واقعی جامعه در کسب شغل مورد نیاز برپا می شود.

وی ادامه  داد: شناسایی فرصت های شغلی مورد نیاز، تشویق صاحبان صنایع و مشاغل به بهره گیری از منابع انسانی و توجه ویژه به مناطق محروم از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه به  حساب می آید.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه از بخش های مختلف شامل بازارچه کارآفرینان مولد و مولدان کسب و کار، کلینیک مشاوره اشتغال و کارآفرینی، معرفی رشته شغل های دانشگاه جامع، میزگردهای تخصصی و کارگاه های آموزشی با موضوغ اشتغال و کارآفرینی تشکیل می شود، تصریح  کرد: چهارمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه جامع علمی و کاربردی استان اصفهان از سوم تا پنجم دی ماه از ساعت ۱۴ تا ۲۰ در مجموعه سیتی سنتر برگزار خواهد شد.

معاون علمی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان با بیان اینکه میزان شهریه این دانشگاه نسبت به سایر دانشگاه ها کمتر است، ادامه  داد: این مراکز به صورت خودگردان اداره می شود و  بر این اساس  از مسئولین  تقاضا داریم  بودجهای را  برای ما در نظر بگیرند.

وی افزود: البته انتظار ما این نیست که به طور کامل و همانند دانشگاه های دولتی از حمایت کامل دولت برخوردار باشیم بلکه خواسته ما تامین بخشی از شهریه دانشجویان و یا حمایت از مراکز بخش خصوصی است. 

قیصری با اشاره به این  که دانشگاه جامع علمی و کاربردی استان اصفهان دارای ۴۱ مرکز است که حدود ۲۹ هزار دانشجو در آن مشغول به تحصیل هستند، گفت: دانشگاه جامع علمی کاربردی توجه ویژه به ایجاد اشتغال دارد و بر این اساس تلاش داریم آموزش‌های لازم به دانشجویان نیز ارائه شود.

کد خبر 4489869

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 8 =