عدم خالص فروشی و صدور فاکتور در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با اشاره به افزایش قیمت خیار و گوجه فرنگی در بازار، از عدم صدور فاکتور خرید در میدان بارفروشان انتقاد کرد.

اسدالله کارگر در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه یکی از مشکلاتی که با آن مواجه هستیم عدم صدور فاکتور فروش از مبدا ( میدان مرکزی میوه و تره بار) و همچنین ناخالص فروشی است، افزود: متاسفانه فروشندگان میدان، میوه ها را بدون فاکتور به ما عرضه می کنند و تعزیرات نیز ما را جریمه می کند.

وی تصریح کرد: با وجود اینکه دو سال پیش خالص فروشی و صدور فاکتور مصوب شده اما متاسفانه همچنان اجرا نمی شود.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی اضافه کرد: از دیگر مشکلات اعضای اتحادیه ما این است که زمان تحویل بار در میدان بارفروشان، آنها را مجبور می کنند دستمزد کارگر بارفروش را بپردازند در حالی که این وظیفه مجموعه بارفروشان است نه خریدار.

کارگر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به افزایش قیمت خیار، گوجه فرنگی و سبزی درباره قیمت انواع میوه و سبزی گفت: خیار رسمی با حدود ٥٠٠ تومان افزایش نسبت به هفته قبل کیلویی بین ٢٥٠٠ تا ٣٥٠٠ تومان و نوع ممتاز آن ٥٥٠٠ تومان، خیار گلخانه با حدود ٥٠٠ تومان افزایش نسبت هفته قبل بین ٢٥٠٠ تا ٤٥٠٠ تومان و نوع ممتاز ٥٥٠٠ تومان. گوجه فرنگی با حدود ٥٠٠تومان افزایش نسبت به هفته قبل بین ٣٠٠٠ تا ٤٠٠٠ تومان و نوع ممتاز ٥٠٠٠٠ تومان، گوجه گلخانه با حدود ٥٠٠ تومان افزایش بین ٤٠٠٠ تا ٦٠٠٠ تومان و نوع ممتاز ٩٠٠٠ تومان عرضه می شود. 

وی افزود: خیار رسمی با حدود ٥٠٠ تومان افزایش نسبت به هفته قبل کیلویی بین ٢٥٠٠ تا ٣٥٠٠ تومان و نوع ممتاز آن ٥٥٠٠ تومان، خیار گلخانه با حدود ٥٠٠ تومان افزایش نسبت هفته قبل بین ٢٥٠٠ تا ٤٥٠٠ تومان و نوع ممتاز ٥٥٠٠ تومان. گوجه فرنگی با حدود ٥٠٠تومان افزایش نسبت به هفته قبل بین ٣٠٠٠ تا ٤٠٠٠ تومان و نوع ممتاز ٥٠٠٠٠ تومان، گوجه گلخانه با حدود ٥٠٠ تومان افزایش بین ٤٠٠٠ تا ٦٠٠٠ تومان و نوع ممتاز ٩٠٠٠ تومان عرضه می شود. 

کد خبر 4533196

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 7 =