معرفی حریفان فرنگی کاران ایران در مسابقات زیر ۲۳ سال آسیا

بر اساس قرعه‎کشی انجام شده برای مسابقات کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال قهرمانی آسیا، حریفان نمایندگان کشورمان در این رقابت ها مشخص شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، مسابقات کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال آسیا از صبح فردا پنج شنبه با برگزاری مسابقات ۷ وزن در شهر اولان باتور مغولستان آغاز می‌شود.

قرعه کشی این رقابت‌ها امروز انجام شد و بر اساس آن حریفان نمایندگان کشورمان به این شرح مشخص شدند:

در وزن ٦٠ کیلوگرم که ۵ نفر حضور دارند مسابقات به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود. در این وزن مهدی حسن نژاد به مصاف مانیش از هند، داستان ژارلیخانوف از قزاقستان، ژولمان شارشنبکوف از قرقیزستان و بیامبادورج بات اردن از مغولستان می‌رود.

در وزن ٦٧ کیلوگرم نیز ۵ کشتی گیر شرکت کرده اند. در این وزن محمد الیاسی باید به صورت دوره‌ای با نوربک کایزیروف از قزاقستان، آمانتور اسماعیل اف از قرقیزستان، خانبورگد گانخویاک از مغولستان و آنیوج داهیا از هند مبارزه کند.

در وزن ٧٢ کیلوگرم که ٦ کشتی گیر حضور دارند، نفرات در دو گروه سه نفری قرعه کشی شدند. امین کاویانی نژاد در دور نخست با جوهر گوچیگوف از قزاقستان کشتی می‌گیرد. در این وزن مسابقات به صورت دوره‌ای در دو گروه برگزار می‌شود که نفرات اول و دوم هر گروه برای حضور در فینال به صورت ضربدری با یکدیگر مسابقه می‌دهند.

در وزن ٧٧ کیلوگرم ۵ حریف حضور دارند و محمدرضا گرایی با دامدینسورن تسند از مغولستان، رنات الیاز اولوو از قرقیزستان، ساجان از هند و کاهارمان کیسیمتویف از قزاقستان کشتی می‌گیرد.

در وزن ٨٢ کیلوگرم مهدی ابراهیمی نیز در یک گروه و به صورت دوره‌ای با دیانبیلگ گان اوچیر از مغولستان، سانجیت از هند، کانیشبک دوسجانوف از قزاقستان و ایلگیز بیلیموف از قرقیزستان کشتی می‌گیرد.

در وزن ٩٧ کیلوگرم ۴ کشتی گیر حضور دارند و حسن آریا نژاد به مصاف راوی از هند، اولجاس سیرلیبای از قزاقستان و اودبایار لخاوگاسورن از مغولستان می‌رود.

در وزن ١٣٠ کیلوگرم که ۵ نفر شرکت کرده اند علی اکبر یوسفی به صورت دوره‌ای با رومان کیم از قرقیزستان، سارکیس پشینچینکوف از قزاقستان، آریان پانوار از هند و اردن تولگا داوادورج از مغولستان باید سرشاخ شود.

مسابقات اوزان فوق فردا با مشخص شدن نفرات برتر به پایان می‌رسد و رقابت‌های اوزان ۵۵، ۶۳ و ۸۷ کیلوگرم روز جمعه برگزار می‌شود که پویا دادمرز، میثم دلخانی و محمدهادی ساروی به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

کد خبر 4572780

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 11 =