برگزاری مسابقات ورزشی دانش آموزان خراسان شمالی

اسفراین- مسابقات ورزشی بزرگ دانش آموزان خراسان شمالی در اسفراین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر شنبه مرحله دوم مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر خراسان شمالی پس از سه روز با حضور بیش از ۵۰۰ نفر از دانش آموزان، مربیان، سرپرستان و داوران در رشته‌های ورزشی والیبال، تنیس روی میز، هندبال و بدمینتون در شهرستان اسفراین پایان یافت.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش در این رابطه به خبرنگار مهر گفت: در رشته بدمینتون بجنورد، اسفراین و شیروان به ترتیب در جایگاه نخست تا سوم ایستادند.

حسن لنگری اظهار کرد: در رشته تنیس روی میز متوسطه اول بجنورد مقام نخست، اسفراین دوم و شیروان سوم شد.

لنگری افزود: در رشته تنیس روی میز متوسطه دوم از بجنورد اول و شیروان و مانه و سملقان دوم و سوم شدند.

وی ادامه داد: در رشته هندبال بجنورد، شیروان و اسفراین مقام‌های نخست تا سوم را به خود اختصاص دادند و همچنین در رشته والیبال بجنورد، شیروان و مانه و سملقان عناوین نخست تا سوم را از آن خود کردند.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی بیان کرد: مرحله سوم این مسابقات، ۱۲ اردیبهشت در شهرستان بجنورد در رشته‌های شنا، دو و میدانی و شطرنج برگزار می‌شود.

لنگری افزود: مسابقات به صورت کانون قهرمان در رشته بدمینتون و مدرسه قهرمان در رشته‌های والیبال تنیس و هندبال برگزار شد.

وی در ادامه گفت: مسابقات دو و میدانی آموزشگاه‌های استان در دو مقطع متوسطه اول و متوسطه دوم با شرکت ۹ تیم از شهرستان‌های استان در محل استادیوم ۱۹ مهر بجنورد برگزار شد.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی با بیان نتایج تیمی این مسابقات در مقطع متوسطه اول اظهار کرد: بجنورد مقام اول، فاروج مقام دوم و شیروان مقام سوم را به خود اختصاص دادند و در نتایج تیمی مقطع متوسطه دوم نیز بجنورد مقام اول، اسفراین مقام دوم و شیروان مقام سوم را از آن خود کردند.

کد خبر 4595765

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 4 =