تیم فوتسال «مقاومت» در قرچک ماندنی شد

قرچک- نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی گفت: تیم فوتسال «مقاومت» در قرچک ماندنی شد.

سید حسین نقوی حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شهرستان جوان قرچک مهد فوتسال استان تهران و کشور است و در زمانی که هنوز فوتسال در کشور و در سطح ملی مطرح نبود، تیم فوتسال شهید منصوری قرچک با همت برادر شهید و یار همیشگی فوتسال آقای کریم منصوری تأسیس شد و با سرعت توانست جای خود را در بین جوانان منطقه، استان و کشور باز کند و بارها افتخار آفرین شد و در سطح ملی و آسیایی و جهانی با نام قرچک پرآوازه شد و بازیکنان به یادماندنی و مؤثری از قبیل طاهری‌ها را به فوتسال کشور تقدیم کرد.

وی در ادامه گفت تیم فوتسال مقاومت قرچک که با همت سپاه و بسیج شهرستان و استان شکل گرفت توجه فوتسال دوستان و جوانان و حامیان را جلب کرد و با راه یابی به لیگ برتر به عنوان تیم فوتسال مقاومت قرچک برای شهرستان قرچک افتخار آفرین شد.

نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: در سال ۹۷ آقای علیزاده سرپرست تیم با اینجانب گفتگویی در خصوص نیاز این تیم به حمایت داشت، که طی تماس با فرماندار قرچک خواستار برگزاری جلسه با حضور شهردار، رئیس شورای شهر، بخشدار و رئیس اداره ورزش و جوانان قرچک و نماینده‌ای از بخش خصوصی شدم.

وی اضافه کرد: جلسه مذکور بلافاصله در دفتر فرماندار تشکیل شد، در آن جلسه از آقای علیزاده سوال شد که هزینه تیم فوتسال مقاومت قرچک در سال ۹۸ چقدر است، وی مبلغی را اعلام کرد و جلسه مذکور تقبل کردند و مشکل حل شد.

نقوی حسینی با بیان این که به کارگیری سربازان در تیم‌های ورزشی نیروهای مسلح ممنوع شده است، گفت: پس از این ممنوعیت تیم فوتسال مقاومت قرچک که از حمایت سپاه و بسیج در اداره تیم برخوردار بود، از سرباز ورزشکار محروم شد و سپاه ملزم شد تیم را واگذار کند.

وی گفت: طبیعی است، که تیم مقاومت قرچک که با استفاده از حمایت‌های مادی و معنوی شهرداری و شورای شهر و بخشداری و سایر نهادهای قرچک رشد کرده و به ویژه از حمایت‌های بی دریغ مردم و تماشاگران وفادار و جوانان پرشور این شهرستان برخوردار بوده، باید در قرچک بماند و حق مردم قرچک نیز هست و لذا زمانی که متوجه موضوع شدم، بلافاصله با آقای علیزاده سرپرست تیم و فرماندار قرچک صحبت کردم و خواستم جلسه‌ای فوق العاده و اضطراری تشکیل شده و خرید امتیاز تیم مقاومت قرچک برای این شهرستان را در آن جلسه بررسی کنیم.

وی گفت: این جلسه توسط فرماندار با حضور شهردار، نماینده شورای شهر، بخشدار، رئیس اداره ورزش و جوانان و آقایان کریم منصوری، تقوی و طاهری از عوامل مؤثر تیم شهید منصوری تشکیل و موضوع مطرح و به اتفاق تصمیم گرفته شد که امتیاز تیم مقاومت قرچک برای این شهرستان خریداری و تیم در قرچک ماندگار شود و بدین طریق جوانان پرشور قرچکی می‌توانند از حضور تیم محبوب خود در لیگ امسال نیز مطمئن باشند.

کد خبر 4604650

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 4 =