واریز ۲۳۰ میلیون تومان فطریه به صندوق‌های پایگاه‌های بهزیستی

بیرجند- معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی خراسان‌جنوبی گفت: ۲۳۰ میلیون تومان فطریه به صندوق‌های پایگاه‌های بهزیستی خراسان‌جنوبی واریز شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی بهزیستی خراسان‌جنوبی، حسن رحیمی گفت: طبق آخرین آمار شمارش شده زکات فطریه و کفارات جمع‌آوری شده از صندوق‌های مؤسسات دولتی و غیردولتی تحت نظارت بهزیستی خراسان‌جنوبی، مردم روزه‌دار خراسان‌جنوبی تاکنون ۲۳۰ میلیون تومان فطریه و ۱۵۲ میلیون کفاره به هزار و ۳۶۰ صندوق در ۴۵۰پ ایگاه واریز کردند.

معاون مشارکت‌های مردمی و اشتغال و مسکن بهزیستی خراسان جنوبی اظهار کرد: سال گذشته نیز با همکاری ۴۰ مؤسسه برگزیده تحت نظارت بهزیستی استان فطریه و کفاره در ۴۰۵ پایگاه جمع آوری شد.

رحیمی اظهار کرد: سال گذشته مبلغی بالغ بر ۳۲۰ میلیون تومان فطریه و کفاره توسط مؤسسات و ادارات شهرستان‌ها جمع آوری شد که از این مبلغ ۲۲۰ میلیون تومان مربوط به فطریه و الباقی آن کفارات (کفاره عمد و غیر عمد) می‌باشد.

وی بیان کرد: مبالغی که توسط مؤسسات و مراکز تحت نظارت جمع‌آوری می‌شود با هماهنگی و نظارت بهزیستی برای نگهداری و کمک به معلولان مراکز شبانه روزی، کودکان مراکز شبه خانواده و کمک به خانواده‌های نیازمند معلول، زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست هزینه شده است.

معاون مشارکت‌ها و اشتغال و مسکن مددجویان خراسان‌جنوبی بهزیستی یادآور شد: افراد همچنین می‌توانند فطریه و کفاره خود را به حساب بانک توسعه تعاون به شماره ۴۰۰۰۹۱۴۳۴۵۲۰۱۰۱ و شماره شبا IR۷۰۰۲۲۰۴۰۰۰۰۹۱۴۳۴۵۲۰۱۰۰۰۱ و همچنین شماره کارت ۵۰۲۹۰۸۷۰۰۰۴۸۳۲۶۶ واریز کنند.

کد خبر 4635098

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 4 =