رامسر فاقد کمربندی است/ ۸۰ درصد شهر پیاده رو ندارد

رامسر - فرماندار رامسر با تقدیر از تلاش های انتظامی شهرستان در کاهش ناهنجاری ها اظهار داشت: این شهرستان گردشگرپذیر فاقد کمربندی است که باید ساخت آن مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد آزاد پیش ازظهر دوشنبه در جلسه شورای ترافیک با بیان اینکه نیروی انتظامی در کاهش ناهنجاری‌ها اقدامات خوبی انجام داده است گفت: مبارزه با هنجار شکنی و اعمال ضد ارزشی در دستور کار قرار دارد و شهرستان رامسر در بخش‌های مختلف به جهت همراهی‌های مردم درخشش خوبی دارد.

فرمانده انتظامی رامسر در این جلسه با اشاره به اینکه اصلاح ساختار هندسی و نقاط حادثه خیز سبب پیشگیری از تصادفات حادثه خیز می‌شود گفت: رامسر با حجم انبوه مسافر در شش ماهه اول سال فاقد کمربندی است که سبب ایجاد ترافیک می‌شود.

سرهنگ علی قیصری تصریح کرد: اصلاح ساختار هندسی و نقاط حادثه خیز سبب پیشگیری از تصادفات حادثه خیز می‌شود.

رئیس پلیس راه میان حاله در این جلسه گفت: خط کشی محور جواهرده و نصب تابلو و علائم در مسیر و روستای جواهرده، آسفالت ۳۰ متری استل کنار سبب کاهش تصادفات و نظم جاده‌ای می‌شود.

حسن عسگرزاده افزود: دست فروشان حاشیه راه در محور جواهرده رو به رشد بوده که سبب معضلات ترافیکی می‌شود و باید جمع آوردی شوند.

پارکینگ عمومی در شهر احداث شود

رئیس پلیس راهور شهرستان رامسر در این جلسه گفت: احداث پارکینگ عمومی در شهر سبب کاهش ترافیک و پیشگیری از سرقت خودرو می‌شود.

اسرافیل نصیری تصریح کرد: به هر شهری وارد می‌شویم نظم و ساماندهی ترافیک سبب قانونمندی آن شهر شده است.

وی خاطر نشان کرد: شهر نیاز به تحرک در روان سازی ترافیک دارد و احداث پارکینگ عمومی سبب کاهش ترافیک و پیشگیری از سرقت خودرو می‌شود.

رئیس پلیس راهور رامسر با بیان اینکه میدان دادگستری دارای ترافیک سنگین است که نیاز به طراحی، اصلاح هندسی و همفکری شورای ترافیک جهت روان سازی دارد گفت: اصلاح نقاط حادثه خیز جهت پیشگیری و کاهش تصادفات عملیاتی خواهد شد.

وی افزود: مانیتورینگ پایش تصویری جهت کنترل ترافیک و جرایم رانندگی در اختیار پلیس راهور قرار بگیرد.

شهردار رامسر در این جلسه اظهار کرد: مهندسی ترافیک در ساعات مشخص سبب کاهش ترافیک و هزینه می‌شود.

رضا کحالی گفت: در بخش مهندسی ترافیک ضعیف عمل شده است و در چهار راه‌ها مسیر فرار خودرودها طراحی تا سبب روان سازی ترافیک شود.

۸۰ درصد شهر رامسر بدون پیاده رو است

وی افزود: شهرداری با جانمایی مناسب نسبت به ایجاد مکان‌های مناسب جهت استقرار و ایستگاه پلیس اقدام می‌کند.

شهردار رامسر با اشاره به اینکه هدف ما خدمت به مردم است و نقض حقوق شهروندی سبب مخاطرات اجتماعی می‌شود تصریح کرد: احداث ۶۰ کیوسک در پیاده رو موجبات نقض حقوق شهروندی است که باید ساماندهی شود.

رضا کحالی گفت: ۸۰ درصد شهر رامسر پیاده رو ندارد که سبب نقض حقوق شهروندی شده و شهرداری با اصلاح پیاده روها سبب ایجاد امنیت برای عابران می‌شود.

کد خبر 4709037

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 12 =