۳۵۰۰ دانشجوی دانشگاه سمنان در خوابگاه‌ها اسکان یافتند

سمنان - مدیر امور دانشجویی دانشگاه سمنان بابیان اینکه روند واگذاری خوابگاه‌های این دانشگاه به دانشجویان پایان‌یافته است، گفت: سه هزار و ۵۰۰ نفر در این اماکن اسکان‌یافته‌اند.

به گزارش خبرنگار مهر، اشکان جبلی جوان ظهر یکشنبه در حاشیه نشست معاونان دانشگاه سمنان در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی این دانشگاه، ضمن بیان اینکه روند واگذاری خوابگاه‌ها در نیم‌سال جاری برای دانشجویان این دانشگاه به اتمام رسیده است، بیان کرد: اسکان سه هزار و ۵۰۰ دانشجو در این اماکن صورت پذیرفته است.

وی بابیان اینکه تمام دانشجویان ورودی‌های جدید در خوابگاه‌ها اسکان‌یافته‌اند، افزود: ظرفیت بعدی تخت‌های خوابگاهی به ترتیب اولویت در کمیته اسکان بررسی و سپس به دانشجویان تحویل داده می‌شود.

مدیر امور دانشجویی دانشگاه سمنان درباره اولویت دریافت خوابگاه برای دیگر دانشجویان بیان داشت: افراد کم‌بضاعت، دانشجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی و همچنین افراد دارای بیماری خاص از ظرفیت خوابگاه‌ها نیز بهره‌مند ‌می شود.

جبلی جوان بابیان اینکه خوابگاه ها با اولویت افراد تک سرپرست نیز واگذار خواهند شد، تاکید کرد: تلاش کمیته اسکان اختصاص حداکثر ظرفیت سراها به دانشجویان دختر بوده که به همین منظور خوابگاه مینا به ظرفیت ۲۵۰ نفر به دانشجویان دختر اختصاص و برای نخستین بار پذیرای دانشجویان شد.

وی افزود: یک سرای دانشجویی ویژه دانشجویان دختر نیز در دانشگاه سمنان در دست ساخت است که در صورت تکمیل می‌تواند ظرفیت ۲۵۰ نفره ای را به ظرفیت خوابگاهی اضافه کند.

کد خبر 4762304

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 2 =