تفرقه افکنی بین مردم و مسئولان قصد دشمن است

رامسر _ فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان، قصد دشمن را تفرقه افکنی بین مردم و مسئولان بیان کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد علی حق بین شامگاه سه شنبه در یادواره شهدای دریاپشته با بیان اینکه شهدا قهرمانان این مرز و بوم بوده و متعلق به تمام کشور هستند گفت: خاطرات شهیدان را زنده نگه داریم و به نسل های آینده انقلاب منتقل کنیم.
وی تصریح کرد: شهدا برای ما امنیت را به ارمغان آوردند و خاطرات فراوانی در دوران دفاع مقدس با رشادت آفرینی در جبهه های نبرد حق علیه باطل از خور بر جای گذاشتند. 
سردار فاتح نبل الزهرا افزود: وقتی پشت تریبون ها قرار می گیریم از خاطرات شهدا می گوییم و بعد متوجه می شویم شهدا زنده اند و امنیت را برای ما به ارمغان آورده اند. 
سردار حق بین تصریح کرد: امروز دشمنان ما قسم خوردند این قدرت را بشکنند که یک پکیج کامل از قدرت دین و اسلام است و دشمنان ما چاره ای جز قبول این واقعیت را ندارند.
وی گفت: امروز دشمنان ما قسم خوردند ناقوس جنگ را بر علیه این ملت به صدا در آوردند و قسم خورده اند به هر قیمتی دین و ملت را بشکنند و سایه جنگ را بر سر ما نگهدارند که در این امر ناتوان هستند.
فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان گفت: خداوند اراده فرموده است تا دشمنان ناکام شوند و مزد این زحمات بر پایه دین، امنیت و شعار اسلام در سراسر دنیا است.
وی با اشاره به اینکه شهدا امنیت را برای مردم به ارمغان آوردند و دشمن هرگز دست از سر ما بر نخواهد داشت تصریح کرد: برخی جاها کم بصیرتی کرده وپشت سر رهبر حرکت نمی کنیم و زیر گوش همسران شهدا می گویند که حیف نبود که به خاطر پول جوان را شهید کردید که این اشتباهات برای ما جایگاهی ندارد.
سردار حق بین گفت: دشمنان ما قسم خورده اند و هرگز با ما متحد نمی شوند و مسیرشان فرق دارد و هشت سال جنگیدیم و هرگز نتوانستیم دیگر مسلمان ها را با ما همراه کنیم. 
وی افزود: لشکرهایی که تحت الامر سردار سلیمانی بوده پشت سیم خاردارها هستند و دشمنان از قدرت و اتحاد ما وحشت دارند. 
سردار حق بین تصریح کرد: داعش رسما اعلام کرده بود بعد ۶ ماه استان های ایران را می گیریم که خوابی بیش نبود.
 وی با بیان اینکه در راه نعمتی را که از ناحیه خداوند به ما عطا شده و راهی که امام شهدا به ارمغان آوردند کوتاهی می کنیم گفت: کسانی که با انقلاب زاویه دارند و آنهایی که در این حکومت دزدند از قبیله سگ بازها و بی حجاب ها هستند.
سردار فاتح نبل الزهرا تصریح کرد: امروز دشمنان ما قدرت دارند در گلوگاه ها بجنگند چون قدرت نیمی از کشورها به ۳۰۰ کیلومتر رسید و در برخی کشورها در ردیف اول بین ۳۰ کشور دنیا تقسیم شد. 
سردار حق بین افزود: دشمن دنبال تفرقه افکنی بین مردم و مسئولین است و باید وحدت را در جامعه حفظ کنیم. 
وی خاطر نشان کرد: موقع انتخابات نباید با گرو کشی و حرف های نسنجیده کام را بر دیگران تلخ کنیم و کاندیدها نباید با خلاف و رای خریدن پیروز شوند. 
سردار حق بین گفت: در عرصه اقتصادی اشکالات زیادی داریم و باید صادقانه با مردم حرف بزنیم.
وی افزود: یک سوم بودجه رسمی کشور را به جیب دشمنان می ریزیم و بعد میگوییم چرا فرزند ما سر کار نمیرود و اگر ده رییس جمهور گذشته را بیاورند پیش رییس جمهور فعلی مشکل حل نمیشود. 
وی تصریح کرد: پول ما باید در کشور ما خرج شود و به جیب دشمنان نرود و پشت سر ولایت باشیم و راه شهدا را ادامه دهیم و عرصه فرهنگ و انقلاب با تعاریف دین به اوج برسانیم
کد خبر 4764919

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 8 =